Spočítejte si...

Zavřít

Exekutorský úřad v Plzni lehl popelem

V noci došlo k rozsáhlému požáru budovy Exekutorského úřadu Plzeň-město v Radyňské ulici. Podle předběžných zjištění jde o žhářský útok.

Při požáru došlo k poničení objektu, zejména pak jeho vnější části. Škody jdou do statisíců korun. Exekutorská komora ČR však ujišťuje veřejnost, že tato událost nebude mít vliv na průběhy řízení a že veškeré exekuce zvládne Exekutorský úřad Plzeň-město soudní exekutorky JUDr. Jitky Wolfové vyřídit řádně, včas a dle zákona. Funkčnost úřadu ve vztahu k účastníkům řízení tedy zůstává plně zachována, stejně jako úřední hodiny.

Ženy přebírají kontrolu nad podnikáním Albert a Interspar se mohou spojit        
siky
siky (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
27. 6. 2014 13:55 Nový

Jenom jeden?

celé vlákno

byla jen otázka času kdy to někdo udělá ale jeden je málo :D

Intri
Intri (neregistrovaný) 62.129.51.---
27. 6. 2014 16:23 Nový

Re: Jenom jeden?

celé vlákno

Přesně tak, toto měla být synchronizovaná akce napříč republikou. Škoda, že se neumíme sjednotit jako cigáni... Tohle je jedna z mála věcí, kterou jim můžeme závidět - schopnost soudržnosti. Kdybychom to dokázali aspoň zpola tak jako oni, nebyl by tu zdaleka takový bordel, jaký tu je - ani s cigány.

Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.capitol.cz
30. 6. 2014 9:59 Nový

divim se ze uz jich nelehlo popelem vic

u nas exekutor je synonymum pro grazlika, kterej proste a jednoduse krade. Dokud si budou exekutori pres nastrcene lidi sami prekupovat zabaveny majetek za umyslne podstrelene ceny, tak nejakej ten ohynek asi jeste nekde vzplane.