Hlavní navigace

Exekutorský úřad v Plzni lehl popelem

Sdílet

David Sillmen 27. 6. 2014

V noci došlo k rozsáhlému požáru budovy Exekutorského úřadu Plzeň-město v Radyňské ulici. Podle předběžných zjištění jde o žhářský útok.

Při požáru došlo k poničení objektu, zejména pak jeho vnější části. Škody jdou do statisíců korun. Exekutorská komora ČR však ujišťuje veřejnost, že tato událost nebude mít vliv na průběhy řízení a že veškeré exekuce zvládne Exekutorský úřad Plzeň-město soudní exekutorky JUDr. Jitky Wolfové vyřídit řádně, včas a dle zákona. Funkčnost úřadu ve vztahu k účastníkům řízení tedy zůstává plně zachována, stejně jako úřední hodiny.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 27. 6. 2014 16:23

  Intri (neregistrovaný) 62.129.51.---

  Přesně tak, toto měla být synchronizovaná akce napříč republikou. Škoda, že se neumíme sjednotit jako cigáni... Tohle je jedna z mála věcí, kterou jim můžeme závidět - schopnost soudržnosti. Kdybychom to dokázali aspoň zpola tak jako oni, nebyl by tu zdaleka takový bordel, jaký tu je - ani s cigány.

 • 30. 6. 2014 9:59

  Jerry001 (neregistrovaný) ---.capitol.cz

  u nas exekutor je synonymum pro grazlika, kterej proste a jednoduse krade. Dokud si budou exekutori pres nastrcene lidi sami prekupovat zabaveny majetek za umyslne podstrelene ceny, tak nejakej ten ohynek asi jeste nekde vzplane.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).