Hlavní navigace

Nové pojištění pravidelných plateb ke kreditním kartám Citibank

Sdílet

Ivana Ševčíková 10. 9. 2008

Citibank ve spolupráci s pojišťovnou CARDIF PRO VITA ke svým kreditním kartám nově nabízí Pojištění pravidelných plateb. Nové pojištění klientovi zajistí pravidelný příspěvek až 5 000 Kč na krytí plateb a výdajů (např. výdaje na plyn, elektřinu, telefon) v případě dočasného výpadku jeho příjmu, a to až po dobu jednoho roku.

Pojištění je nabízeno ve dvou variantách – variantě Plus a variantě Standard, a kryje riziko úmrtí následkem nemoci nebo úrazu, plné invalidity následkem nemoci nebo úrazu a pracovní neschopnosti následkem nemoci nebo úrazu.

Varianta Standard, která stojí 199 Kč měsíčně, zajistí klientovi měsíční plnění ve výši 2 500 Kč v případě pracovní neschopnosti následkem nemoci nebo úrazu, a to až po dobu 12 měsíců a jednorázovou výplatu 100 000 Kč v případě přiznání plné invalidity nebo úmrtí následkem nemoci nebo úrazu.

Varianta Plus za 299 Kč měsíčně nabízí vyšší měsíční plnění v případě pracovní neschopnosti, a to 5 000 Kč po dobu až 12 měsíců. Navíc klienta ochrání v případě nedobrovolné nezaměstnanosti, kdy obdrží měsíční plnění ve výši 5 000 Kč, a to po dobu až 6 měsíců.

Více informací: tisková zpráva Citibank

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).