Hlavní navigace

Velký zájem o domy a parcely v Líbeznicích u Prahy

Líbeznice u Prahy jsou nyní největší a nejprodávanější lokalitou rodinných domů a parcel v nabídce společnosti CENTRAL GROUP.

Sdílet

Firma zde zajišťuje kromě výstavby domů také rozsáhlé služby a sportoviště. Na jaře 2006 se zde zahajuje výstavba moderního polyfunkčního centra, kde bude stylová pizzerie, fitness se saunou a solariem, mateřská školka a recepce s pultem centralizované ochrany. Výstavba objektu bude dokončena ještě v tomto roce. Následně se zde budou realizovat také tenisové kurty a další sportoviště.

Lokalita Nová Bašť v Líbeznicích u Prahy je určena pro klienty, kteří upřednostňují bydlení v těsné blízkosti hlavního města a zároveň uprostřed přírody. Vybírat je možné z několika typů řadových domů, dvojdomů a samostatně stojících staveb. Zastoupeny jsou zde jak domy s klasickou architekturou typové řady Klasik, tak i domy moderní řady Progres. Ceny domů se v této lokalitě pohybují již od 2,8 mil. korun, a to včetně DPH, pozemku a luxusního vybavení. Samozřejmostí jsou například luxusní koupelny, plovoucí podlahy, zabezpečovací zařízení, nadstandardní vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi a bezpečnostní vstupní dveře.

„Pro zvýšený zájem klientů a velkou návštěvnost lokality jsme otevřeli v Nové Bašti ukázkový dům typu Klasik 4, který slouží jako další obchodní místo společnosti“, upozorňuje Miluše Netolická, obchodní ředitelka společnosti CENTRAL GROUP. Zájemci si zde mohou prohlédnout v rámci otevírací doby všechny neprodané domy a získat podrobné informace o nabídce firmy. „Všichni jsou zváni vždy od pátku do neděle, od 13 do 18 hodin“, dodává M. Netolická.

Ti, kteří upřednostňují vlastní výstavbu nebo chtějí výhodně investovat, si v Nové Bašti mohou zakoupit také parcely. Ceny parcel pro samostatnou výstavbu domů jsou v nabídce již od 1.395 Kč/m². Prodej pozemku není vázán na výstavbu rodinného domu od CENTRAL GROUP. Pokud si však klient koupí od společnosti parcelu a do dvou let si objedná výstavbu rodinného domu, získává výrazné cenové zvýhodnění.

Všechny parcely jsou plně zainvestovány. To znamená, že všechny inženýrské sítě (včetně přípojek a pilířků) a komunikace jsou již vybudovány. Cenu parcely lze uhradit až po převodu vlastnictví na nového majitele v katastru nemovitostí. Při koupi pozemku má každý zákazník zdarma nárok na kompletní projektovou dokumentaci kteréhokoliv z nabízených typových domů řady Klasik nebo Progres.

Společnost CENTRAL GROUP nabízí nejširší možnosti financování bytů, domů a parcel na českém trhu. K pořízení nového bydlení stačí nyní jen 5 % z ceny a zbývající část lze financovat z úvěru, nebo je možný odklad platby. Klienti si sami určují, jaké částky a kdy budou splácet.

Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).