Hlavní navigace

Vánoce 2005 s T-Mobile

Vánoce se kvapem blíží a aby si každý mohl v klidu vybrat ten nejlepší dárek pro své blízké, přichází T-Mobile od 1. listopadu se svou vánoční nabídkou. O tom, že je opravdu štědrá, se budou moci přesvědčit nejen noví, ale i stávající zákazníci, jak zájemci o tarifní program, tak příznivci předplacených služeb. Ve vánoční nabídce T-Mobile lze najít cenově výhodné telefony různých typů - módní véčka, manažerské telefony či stylové mobily s MP3 přehrávači a kvalitním fotoaparátem.

Sdílet

Zákazníci se smlouvou se budou i po Vánocích těšit z desetinásobku volných minut. Ti, kdo si pořídí vánoční Twist sadu či samotnou Twist kartu, získají stoprocentní bonus po prvním dobití. A aby toho nebylo málo, jako dárek bude Ježíšek rozdávat příruční brašny značky PUMA ve čtyřech barevných variacích. Zákazníci nejsou odkázáni pouze na kamenné prodejny, ale mohou nakupovat i v Internetovém obchodě T-Mobile – www.t-mobile.cz/eShop, nebo objednávat na bezplatné telefonní lince 800 73 73 73 či na lince Zákaznického centra 603 603 603 (4603 ze sítě T-Mobile). Objednávky jsou doručovány společností DHL bezplatně až domů.

Volejte bez starostí – desetinásobek volných minut

Pro zájemce o některý tarif T-Mobile je připravena nabídka desetinásobku volných minut. Každý, kdo od 1. listopadu letošního roku do 31.12.2005 uzavře novou účastnickou smlouvu na dva roky (v případě tarifu Student na jeden rok), přejde na tarif z Twistu či prodlouží svou stávající smlouvu na dobu určitou, získá desetinásobek volných minut do sítě T-Mobile a na pevné linky. Bonusové volné minuty mohou být vyčerpány v průběhu následujících šesti měsíců; u firemních zákazníků během 24 měsíců. Zároveň všichni zákazníci obdrží při podpisu smlouvy dárek v podobě sportovní brašny značky PUMA.

Co patří k nově sjednanému tarifu? Nový mobil za výhodnou cenu! Pod stromečkem se tak může objevit například nové véčko Nokia 6101 (od 499 Kč včetně DPH) či Sony Ericsson K700i (od 1 Kč včetně DPH). Příznivci hudby v mobilu jistě neodolají novému SE W800i (od 4999 Kč včetně DPH), který kombinuje mobil, walkman a fotoaparát v jednom. Navíc bude tento model obsahovat zdarma exkluzivní, dosud nevydanou nahrávku Robbieho Williamse – Don’t Stop Talking v nezkrácené verzi.

Vánoční Twist sady – dva dárky navíc

Na bohatou nadílku se mohou těšit také všichni zájemci o Twist sady. K mobilnímu telefonu totiž T-Mobile letos přibalí ještě dva dárky. Ke každé vánoční Twist sadě získá zákazník jako dárek brašnu Puma. Druhým dárkem je 100% bonus, který obdrží zákazník po prvním dobití. Kredit tak naroste o dvojnásobnou částku. Minimální suma pro získání bonusu je 300 Kč. Zákazník může obdržet nejvýše 1000 Kč, přičemž první dobití je potřeba uskutečnit nejpozději 31.3.2006.

A jaké twistové telefony bude nosit Ježíšek? V nůši toho bude mít opravdu hodně – například Nokii 1600 za 2299 Kč, Sony Ericsson J210i za 2599 Kč či vánoční novinku Nokia 6030 za 3299 Kč (všechny ceny jsou včetně DPH).

Ve všech předplacených sadách je nastaven tarif Twist SMS. S ním přijde jedna SMS zpráva na pouhé 2 Kč a minuta volání na Nej číslo stojí jen 3,40 Kč včetně DPH.

Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří telefon nepotřebují a chtějí si pořídit jen Twist SIM kartu. Vánoční Twist kartu získají za 99 Kč s kreditem 50 Kč. I na nákup této sady se vztahují podmínky 100% bonusu. Pokud zákazník dobije svůj kredit částkou od 300 Kč výše, získá stejnou sumu navíc, maximálně však 1000 Kč. Vánoční Twist kartu můžou zákazníci zakoupit ve všech Značkových prodejnách, internetovém obchodě, nebo si objednat prostřednictvím Zákaznického centra T-Mobile. Nabídka vánočních SIM a Twist sad a brašniček PUMA platí do vyprodání zásob.

Proč stát ve frontách? Navštivte eShop nebo si objednejte přes telefon

Nechce se vám tlačit se v obchodech? Proč byste to dělali, když můžete využít Internetový obchod T-Mobile? Můžete vybírat z kompletní vánoční nabídky, je to pohodlné a navíc ušetříte – u vánoční Twist sady například 200 – 500 Kč. Nemusíte nikam chodit, vybrané zboží doručí zdarma společnost DHL až domů. Letošní novinkou je doručování také ve večerních hodinách ve většině velkých měst ČR. Poštovné, balné a doprava až domů je nadále zdarma. Objednávat lze na 800 73 73 73 nebo na www.t-mobile.cz/eShop.

Podrobnosti k vánoční nabídce najdete na www.t-mobile.cz/vanoce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).