Hlavní navigace

Společnost Colosseum, a.s. obdržela AAA rating ČEKIA Stability Award

[Tisková zpráva] Společnost Colosseum, a.s. získala v rámci 16. ročníku CZECH TOP 100 excelentní ratingové hodnocení AAA ČEKIA Stability Award a zařadila se tak mezi nejstabilnější firmy v České republice.

Sdílet

ČEKIA Stability Rating poskytuje nezávislý pohled na finanční a nefinanční bonitu firmy, vyjadřuje její současný stav, finanční situaci, a to včetně predikce budoucího rizika. Pro rok 2010 získala společnost Colosseum, a.s. nejvyšší možné ratingové hodnocení, podle kterého jde o stabilní společnost s vysokou pravděpodobností spolehlivého plnění závazků.

Tímto výsledkem se společnost Colosseum, a.s. zařadila do nejprestižnější skupiny nejstabilnějších společností v České republice. Podle Petry Štěpánové, PR & Value Added Managera České kapitálové informační agentury, pak byla společnost Colosseum, a.s. podle metodiky ČEKIA Stability Ratingu vyhodnocena jako „nejstabilnější licencovaný obchodník s cennými papíry v České republice“.

Společnost Colosseum, a.s. patří mezi nejvýznamnější české nebankovní obchodníky s cennými papíry se specializací na burzovní a OTC deriváty (komodity, Forex a CFDs). Na českém trhu působí společnost Colosseum, a.s. již od roku 1997 a je jedním z prvních obchodníků s cennými papíry s licencí na deriváty. Díky dlouholetým zkušenostem nabízí společnost Colosseum, a.s. individuální i korporátní klientele široké portfolio služeb od zprostředkování burzovních obchodů až po správu aktiv.

Česká kapitálová informační agentura, a.s. (ČEKIA) je vedoucí poskytovatel ekonomických (finančních, kreditních, obchodních a marketingových) informací o firmách prostřednictvím široké nabídky databázových produktů a služeb s vysokou přidanou hodnotou. Zaměřuje se na informace především z České a Slovenské republiky. Díky silnému zahraničnímu vlastníkovi poskytuje i informace z celé Evropy. ČEKIA Stability Rating je ratingový model predikující riziko úpadku českých firem v období následujících dvanácti měsíců.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).