Hlavní navigace

Soutěž o nejvěrnějšího českého zákazníka easyJet

easyJet, přední nízkonákladová evropská letecká společnost, vyhlásila dnes soutěž o svého nejvěrnějšího zákazníka v České Republice. Vítěz, který v období od 1. ledna do 30. června 2008 uplatní nejvíce letů s easyJet, získá neomezený počet letenek s easyJet na dalších 12 měsíců.

Sdílet

Jak se můžete stát historicky prvním českým top zákazníkem easyJet?

Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané ČR starší 18 let. Sbírejte v období od 1. ledna do 30. června 2008 elektronické rezervace všech vašich letů s easyJet a rezervační kódy pak pošlete emailem na adresu: easyJet.competition@mmd.cz. Uzávěrka soutěže je 30. 6. 2008. Poté budou rezervace všech soutěžících ověřeny a vyhlášen vítěz, který létal v prvním pololetí roku 2008 nejvíce ze všech – nějvěrnější český easyJet zákazník, který získá možnost neomezeně cestovat s easyJet po dalších dvanáct měsíců.

easyJet je největší nízkonákladovou leteckou společností na Letišti Praha s téměř miliónem přepravených cestujících za rok. Z Prahy létá přímou linkou do devíti významných evropských destinací, mezi něž patří od 1. listopadu nově také spojení do severoirského Belfastu. O služby easyJet je zájem ze strany obchodních cestujících i těch, kteří létají po Evropě na dovolenou nebo prodloužený víkend.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).