Hlavní navigace

S úvěrem na bydlení lze u ČSOB vyhrát návrh bytu

ČSOB si na jaro připravila zajímavou nabídku pro všechny, kdo potřebují nové bydlení či modernizaci bytu. Každý, kdo si až do konce června zažádá o hypotéku u ČSOB nebo o ČSOB Půjčku na lepší bydlení, bude zařazen do slosování o profesionální návrh bytu od designerů pořadu „Jak se staví dům“. Losování bude probíhat každý týden. Celkem 13 výherců se může těšit na nové pojetí jejich bydlení.

Sdílet

Klienti ČSOB mají možnost získat profesionální návrh bytu v hodnotě 35 000 korun. Návrh nového bydlení pro 13 vítězných klientů zpracují designéři z pořadu „Jak se staví dům“. Do slosování budou zařazeni všichni, kdo si od 1. dubna do 30. června 2009 požádají buď o ČSOB Půjčku na lepší bydlení, nebo o nějakou z hypoték ČSOB (vyjma Americké hypotéky). První vítěz bude losován již 13. dubna a poslední vítěz bude znám v prvním červencovém týdnu. Podrobná pravidla soutěže jsou k dispozici na www.csob.cz/bydleni.

Pro klienty máme hodně širokou nabídku produktů na financování bydlení. A to nejen pro koupi či výstavbu nového bydlení, ale i pro modernizaci stávajícího bydlení, nebo například na pořízení rekreačního objektu. Na jarní měsíce jsme se rozhodli naši nabídku obohatit touto zajímavou možností, změnit vzhled vlastního bydlení na popud profesionálního návrhu. Doufáme, že vylosovaní klienti budou díky ČSOB bydlet ještě lépe, uvedl Martin Eyberger, výkonný manažer segmentu bydlení, úvěry a platební komfort ČSOB.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).