Hlavní navigace

S novým Osobním účtem ČS Absolvent získají klienti po ukončení studia nadstandardní výhody po dobu dvou let

[Tisková zpráva] Česká spořitelna od dnešního dne nabízí nový Osobní účet ČS Absolvent, díky kterému klienti po řádném nebo předčasném ukončení školy (střední, vysoké či učebního oboru) získají nadstandardní výhody po dobu dvou let.

Sdílet

-    Po ukončení studia mohou klienti využívat 2 roky nadstandardních vý­hod

-    6 služeb k Osobnímu účtu ČS Absolvent zdarma

-    Česká spořitelna spouští nový portál pro mladé – www.csas.cz/mladi

Vedení účtu je zdarma a navíc k němu klienti mohou využívat zdarma dalších šest služeb. Banka tak reaguje na vyšší nároky absolventů a přináší jim ještě výraznější výhody. Česká spořitelna také spouští nový portál pro mladé (www.csas.cz/mla­di), který obsahuje užitečné informace nejen pro absolventy, ale také pro studenty středních a vysokých škol.

„Mladí lidé pro nás představují velký potenciál a my se jejich potřebám snažíme co nejvíce přizpůsobit. Přechod ze školy do zaměstnání někdy nebývá lehký, proto podporujeme první kariérní kroky mladých lidí a jejich komfortní start do života. Nabídku jsme připravili na základě požadavků klientů. Zjistili jsme, jak mladí lidé v tomto období žijí a co od banky očekávají. Následně jsme náš návrh ověřili internetovým dotazováním a pilotem ve vybraných pobočkách.,“ uvedl Tomáš Reytt, ředitel odboru klientské segmenty pro soukromou a firemní klientelu České spořitelny.

Vedení Osobního účtu ČS Absolvent, měsíční elektronický výpis i nastavení trvalých příkazů či souhlasů s inkasem jsou zdarma. Klienti k účtu navíc získají zdarma dalších šest služeb – internetové a telefonické bankovnictví, výběry z bankomatů ČS, platby v rámci ČS, mezinárodní platební kartu, informační SMS o stavu jejich účtu či možnost přečerpání účtu až 25 tis. Kč . Osobní účet ČS Absolvent mohou získat klienti, kteří doloží řádné či předčasné ukončení denního studia. Doklad o ukončení studia nesmí být starší než 1 rok před založením Osobního účtu ČS Absolvent. Pro získání těchto výhod stačí mít jednu příchozí platbu měsíčně (např. výplatu) a uskutečnit jakékoli dvě další platby měsíčně (např. zaplatit kartou v obchodě a mít trvalý příkaz na platbu za internet).

Česká spořitelna spouští také speciální portál pro mladé – www.csas.cz/mladi. Studenti středních a vysokých škol i absolventi budou získávat nejen informace o produktech, které jim Česká spořitelna nabízí, ale také řadu užitečných informací pro úspěšný vstup do profesního života, např. jak správně sestavit životopis či jak se připravit na přijímací pohovor. Klienti si zde také mohou sjednat schůzku v pobočce, přejít do internetového bankovnictví či využít některých praktických rad, např. v oblasti platebního styku. Mohou zde také hrát o účinkování v klipu kapely Mandrage, taneční lekce s Benem Cristovao nebo tričko od Lady Gaga. V neposlední řadě mohou na portálu zdarma poslouchat hudbu nebo se dovědět něco o akcích, které Česká spořitelna sponzoruje.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).