Hlavní navigace

S kartou Visa na olympiádu

Tři držitelé platebních karet Visa z České republiky mají možnost zažít jedinečnou atmosféru Zimních olympijských her v Turíně díky tomu, že v obchodech platili kartou Visa.

Sdílet

Praha, 14. února 2005 – Asociace Visa International, oficiální platební systém Zimních olympijských her 2006 v Turíně, vyhlásila výherce zimní olympijské spotřebitelské kampaně, kteří navštíví letošní olympiádu.

Soutěž „Zimní olympijské hry Torino 2006 s Visou“ je zaměřena na motivaci držitelů karet k platbám v obchodech a na zvýšení povědomí zákazníků i obchodníků o výhodách elektronických plateb.

Účastníkem akce se stal každý, kdo v době od 1. 10. 2005 do 30. 11. 2005 použil svoji platební kartu Visa/Visa Electron k platbám za nákupy či služby a pomocí internetových stránek www.soutezvisa.cz, SMS zprávy na číslo 606 999 000, telefonicky na Modrou linku 844 147 147 anebo na písemném kuponu obdrženém z letáku zaslaném na adresu Visa uvedl svoji odpověď na soutěžní otázku: Kolik návštěv bude celkem zaznamenáno na hlavní stránce www.soutezvisa.cz od 1. 10. do 30. 11. 2005?

Hlavní výhru – exkluzivní a unikátní VIP cestu na Zimní olympijské hry Torino 2006 pro dvě osoby s úhradou všech výdajů, získali tři výherci, které se nejvíce přiblížili správné odpovědi – Jarmila Honsová, Martin Šafarčik a Petr Podzimek.

Další čtyři výherci získali 4 plazmové televize Panasonic. 400 držitelů karet Visa, kteří se soutěže zúčastnili, získali jeden ze čtyřiceti digitálních fotoaparátů Kodak.

Jsme rádi, že můžeme nabídnout českým držitelům karet VISA možnost zažít světovou sportovní událost roku – Olympijské hry v Turíně. Úspěch této olympijské kampaně a vysoký počet uskutečněných transakcí, svědčí o tom, že dnešní spotřebitelé chtějí využít vyšší bezpečnosti, pohodlí i výhod v podobě soutěží o hodnotné ceny, i při placení svých každodenních nákupů. Jednoduše řečeno, Češi si již uvědomili, že používat Visa karty při nákupech je bezpečnější, rychlejší a pohodlnější než platit v hotovosti, prohlásil Miloslav Kozler, manažer pro Českou republiku, Visa Europe.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).