Hlavní navigace

První internetové pojišťovnictví MojeČPP Vám usnadní život

[Tisková zpráva] Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) představuje první komplexní internetové pojišťovnictví na českém trhu s názvem MojeČPP.

Sdílet

S cílem vytvořit klientům stejné pohodlí, na jaké jsou zvyklí u internetového bankovnictví, ČPP vyvinula jedinečnou aplikaci, která tuto příležitost našim zákazníkům nabízí. Portál MojeČPP splňuje veškeré standardy bezpečnosti, současně je uživatelsky přívětivý a jednoduchý. Služba je určena pouze pro klienty s individuálně sjednanou pojistnou smlouvou  na produktech z pojištění občanů.

Klientům poskytuje aplikace ucelený přehled o sjednaných pojistných smlouvách a škodách z pojištění vozidel a majetku, životního i cestovního pojištění v jediném náhledu.

Sjednáním smlouvy o užívání internetové služby klient získává možnost:

-    zjišťovat informace o sjednaných pojistných smlouvách

-    provádět změny a aktualizaci údajů

-    kontrolovat zaplacenost

-    zjišťovat informace o škodách

-    online posílat dokumenty ke smlouvám i škodám

-    sledovat historii změn

-    sjednávat nové pojistné smlouvy

-    využívat nabídek slev a zábavy v sekci Něco pro Vás

-    služba je klientům poskytována ZDARMA

První krok k tomuto cíli ČPP udělala před více než půlrokem, kdy uvedla do provozu aplikaci pro klienty bez registrace služby (přístup přes číslo pojistné smlouvy a rodné číslo nebo IČ). Se spuštěním druhé etapy můžeme nyní klientům se sjednanou smlouvou nabídnout významné rozšíření služby internetového pojišťovnictví MojeČPP.

„Díky novému klientskému portálu mohou nyní naši klienti provádět potřebné operace kdykoli přes svůj počítač,“ říká vedoucí projektu Silvie Waisserová. „Služba jim zajišťuje rychlý přístup k informacím o pojistných smlouvách a škodách vedených u naší pojišťovny, zároveň mají možnost bezpečně měnit parametry pojistné smlouvy nebo nám zaslat dokumenty například ke škodám,“ dodává Waisserová.

Služba pro klienty je od 14. června 2010 dostupná na webové adrese www.mojecpp.cz.

Jsme přesvědčeni, že svým rozsahem a způsobem řešení představuje MojeČPP špičkovou službu na českém pojistném trhu.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).