Hlavní navigace

PaySec ovládl prestižní internetovou soutěž

v prestižní internetové soutěži Internet Effectiveness Awards, ve které nenašel přemožitele. PaySec a realizační agentura OgilvyInteractive si tak vysloužili hlavní ocenění Grand Prix pro nejlepší on-line projekt a jeho komunikaci za rok 2008. Kromě hlavní ceny získal PaySec také dvě zlaté ceny za komunikační strategii v kategoriích Finance a B2B.

Sdílet

Platební systém PaySec dosáhl dalšího velkého úspěchu. Tentokrát zabodoval

Velice nás těší takové cenění v soutěži, která má za cíl objevovat nejefektivnější internetová řešení. Navíc jsme prorazili v obrovské konkurenci 83 nominovaných projektů. Nejdůležitější je pro nás ale především zájem a spokojenost lidí, kteří PaySec využívají stále ve věší míře, ohodnotila výsledky soutěže Leila Goulliová, ředitelka projektu PaySec.

Nejde zdaleka o první úspěchy, které letos interaktivní platební systém PaySec sklidil. V dubnu zabodoval na soutěži Microsoft Industry Awards 2009, kde vyhrál silně obsazenou kategorii Bankovnictví, pojišťovnictví a správa financí. Také odborná porota soutěže Zlatá koruna 2009 ocenila přednosti PaySecu a přisoudila mu druhé místo v kategorii Novinka roku.

PaySec je moderní systém nabízející rychlé a bezpečné placení za produkty a služby na internetu. Platby PaySec mohou využívat všichni uživatelé českého internetu, bez ohledu na to, u které banky mají účet. Největší výhodou PaySecu je jednoduchost – registrace online je otázkou dvou minut. Kromě placení za nejrůznější zboží a služby v e-shopech narůstá i počet operací mezi samotnými uživateli, například pomocí platebního tlačítka či v internetových aukcích.

Všechny úspěchy, vítězství v nejrůznějších soutěžích a rostoucí obliba uživatelů jen potvrzují, že PaySec jde směle ke svému strategickému cíli: stát se nejrozšířenější platební metodou na českém internetu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).