Hlavní navigace

Nový fond Parvest Europe Alpha ze skupiny BNP Paribas Asset Management také v České republice.

BNP Paribas Asset Management aktuálně přichází v České republice s novým fondem Parvest Europe Alpha. Fond Parvest Europe Alpha je akciový fond, který doplňuje paletu produktů lucemburského zastřešujícího fondu Parvest.

Sdílet

Fond investuje do evropských růstových akcií podniků střední nebo vyšší kapitalizace, které na základě své efektivní struktury nákladů a inovačních projektů disponují zřetelnými konkurenčními výhodami. Cílem této investiční strategie je investovat do titulů, které jsou trhem podhodnoceny, a tím poskytnout investorovi atraktivní zhodnocení vloženého kapitálu.

Na pozadí pozitivního evropského prostředí pro akcie, s výhledem na dvojciferný růst zisků podniků a stabilní ziskové marže, se při výběru titulů díky pečlivé fundamentální analýze podniků klade zvláštní důraz jak na historické, tak na budoucí zisky podniků, které vyplývají ze stabilního růstu obratů, vzrůstajících ziskových marží a vysokého kapitálového výnosu.

Fond Parvest Europa Alpha se zaměřuje výhradně na akcie podniků s atraktivními ziskovými výhledy a tím vynikajícím způsobem doplňuje fondy „High Alpha“ z palety fondů Parvest.

O skupině BNP Paribas Asset Management

Podle objemu spravovaného majetku ve výši 226 miliard EUR k 30. červnu 2005 patří BNP Paribas Asset Management k předním organizacím kolektivního investování v Evropě. Zaměstnává 1.300 expertů v oblasti správy majetku ve více než 20 zemích. Investiční týmy jsou přímo na místě zastoupeny ve všech důležitých světových finančních střediscích, mimo jiné také v Paříži, Londýně, New Yorku, Tokiu a Hongkongu. Specializují se na nejdůležitější třídy investic, způsoby managementu a zeměpisné oblasti.

V České republice nabízí BNP Paribas Asset Management produkt PARVEST, který je nejvýznamnějším produktem BNP Paribas mezi lucemburskými společnostmi s proměnlivým základním jměním (SICAV) a představuje jeden z nejvýznamnějších evropských zastřešujících fondů. Parvest spravuje ve 24 zemích majetek o objemu více než 17 miliard EUR. V České republice nabízí PARVEST celkem 65 fondů, z toho 20 dluhopisových, 6 smíšených, 30 akciových, 6 peněžního trhu, 1 chráněný fond a 2 fondy fondů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).