Hlavní navigace

Nové partnerství společností ČSOB Leasing a Zetor

[Tisková zpráva] Společnosti ČSOB Leasing a Zetor zahájily novou formu partnerství v rámci značkového financování Zetor Finance. ČSOB Leasing se stal partnerem akce ZETOR 65 TRACTOR SHOW, kterou výrobce traktorů pořádá při příležitosti 65. výročí svého založení. V průběhu této akce bude ČSOB Leasing nabízet zájemcům o traktory této značky řadu zvýhodněných akčních produktů.

Sdílet

„Tímto novým partnerstvím jsme posunuli dlouhodobou spolupráci obou společností na kvalitativně vyšší úroveň; věřím, že to poznají hlavně zákazníci. Aktuálně můžeme zákazníkům nabídnout 0% navýšení finančního leasingu, financování s využitím programu PGRLF a Evropské investiční banky a k tomu atraktivní pojištění prodloužené záruky. Všechny akce budeme nabízet na zmíněné Roadshow a prostřednictvím distribuční sítě Zetor,“ komentoval partnerství ředitel pro financování strojů a zařízení ČSOB Leasing Jan Kulhánek.

„Jedinečná road show ZETOR 65 TRACTOR SHOW odstartovala 21. března tradičně v „rodném“ městě Zetoru – v Brně – a nyní pokračuje v dalších 9 městech České republiky až do 8. dubna. Česká republika je vůbec prvním státem, ve kterém tuto rozsáhlou road show zahajujeme. Z České republiky se vydáme na Slovensko, poté do Polska a zakončena bude v Maďarsku. Na každou z 39 zastávek ZETOR 65 TRACTOR SHOW jsme připravili bohatý doprovodný program včetně prezentace svých produktů či partnerů. Společnost ČSOB Leasing je naším dlouholetým finančním partnerem, proto jsme jí nabídli partnerství na Roadshow v České a Slovenské republice," říká Yaman Yalcin, obchodní ředitel ZETOR TRACTORS a.s.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).