Hlavní navigace

MoneyCard – snížení výše ročního obratu pro vedení karty zdarma

Držitelé kreditní karty MoneyCard mají možnost vedení karty zdarma nejen v prvním roce od jejího získání, ale i v letech následujících. Hranice pro vedení karty zdarma, která původně dosahovala 60 000 Kč, byla snížena na 48 000 Kč, pro bezplatné vedení MoneyCard stačí tedy utratit jejím prostřednictvím průměrně pouze 4 000 Kč měsíčně.

Sdílet

Kreditní karta MoneyCard je mezinárodní platební karta, která kterou lze získat u 300 obchodníků spolupracujících s GE Money Multiservis a rovněž také na všech 200 pobočkách GE Money Bank, sesterské společnosti GE Money Multiservis. MoneyCard nabízí klientům jedny z nejnižších nákladů na správu kreditní karty – klient neplatí žádný měsíční poplatek nebo poplatek za zasílání výpisu a v prvním roce užívaní karty ani roční poplatek. Navíc, pokud klient dosáhne v průběhu dvanácti měsíců na kartě obratu vyššího než 48 000 Kč, nemusí platit roční poplatek ani v dalším roce užívání.

Vedení karty zdarma spolu s 50-ti denním bezúročným obdobím a jednou z nejnižších úrokových sazeb na trhu je jednou z rozhodujících konkurenčních výhod kreditní karty MoneyCard. Očekáváme, že snížení výše ročního obratu pro vedení karty zdarma ji učiní ještě atraktivnější, řekla Markéta Staníčková, produktová manažerka MoneyCard.

Měsíční úroková sazba MoneyCard činí pouze 1,65 % z vyčerpané částky a je jednou z nejnižších na trhu. Pokud klienti využijí padesátidenní bezúročné období, není jim účtován ani tento úrok. Klienti si tedy půjčují peníze zdarma. Držitel kreditní karty si navíc může sám zvolit, kolik bude splácet – minimální měsíční splátka činí pro stávající klienty pouze 5 % z celkových čerpaných prostředků.

Eva Chaloupková
manažerka externí komunikace GE Money Multiservis

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).