Hlavní navigace

Modrá pyramida vychází klientům vstříc

také letos vychází Modrá pyramida před koncem roku klientům vstříc. Především pro ty, kteří se na poslední chvíli rozhodnou uzavřít novou smlouvu o stavebním spoření či navýšit cílovou částku u smlouvy stávající a chtějí získat státní podporu za rok 2006, otevírá Modrá pyramida ve dnech 27. – 29. prosince hotovostní pokladny v klientském servisu pražského Centra Modrá Pyramida (Bělehradská 128, Praha 2). Ve středu 27. a ve čtvrtek 28. prosince budou pokladny otevřeny od 8,00 do 18, 00 hod., v pátek 29. prosince od 8,00 do 11,00 hodin. Tyto pokladny mohou využít noví, ale i stávající klienti.

Sdílet

Nejlepší podmínky pro spoření i úvěry

Přestože úrok z vkladů činí u Modré pyramidy vždy dvě procenta ročně, úvěry ze stavebního spoření jsou úročeny od tři procent,. Takováto unikátní kombinace úročení vkladů a úvěrů je pouze v nabídce Modré pyramidy. Všechny ostatní spořitelny mají současně buď dražší úvěry, nebo méně výnosné vklady.

1 % navíc – nejvyšší zhodnocení vkladů

Vedle základního čistého zhodnocení úspor ve výši dvou procent mohou nyní klienti u nových smluv získat další procento navíc a to k částce, kterou budou mít na účtu k 31. 1. 2007. Ke stejnému datu bude tato prémie i připsána. Podmínkou je pouze uzavřít smlouvu do konce ledna 2007 s cílovou částkou minimálně 180 tisíc korun.

MOPY konto – Spoření pro mladé

Děti a mladí klienti do 18 let mohou u Modré pyramidy získat prémii až 2 000 Kč. Tisíc korun získají při uzavření smlouvy o stavebním spoření s cílovou částkou minimálně 180 000 Kč a vložením tří měsíčních vkladů. Pokud tyto podmínky splní zároveň jeden z rodičů, připíše Modrá pyramida na účet dítěte dva tisíce korun.


Do konce letošní roku se mohou klienti zapojit do tipovací hry o automobil Škoda Roomster, LCD televizory a noteboky, 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).