Hlavní navigace

Modrá pyramida dosáhla v srpnu rekordního výsledku: klientům půjčila v tomto jediném měsíci na bydlení miliardu korun !

Letos 23% nárůst objemu úvěrů !

Sdílet

Za sedm měsíců letošního roku poskytla Modrá pyramida 17 048 úvěrů v celkovém objemu 6 mld. Kč, což je oproti loňským 4,8 mld. Kč nárůst o 23,2 %. (Celkově zaznamenal trh stavebního spoření nárůst o 16,6 %) .

Největší objem poskytla Modrá pyramida formou HYPOÚVĚRU: V letošním roce to bylo přes 4 500 Hypoúvěrů v objemu 3, 4 mld. Kč. Celkem již poskytla 11 958 Hypoúvěrů v objemu přes 8,5 mld Kč. Objemem poskytnutých Hypoúvěrů se Modrá pyramida řadí nejen mezi nejúspěšnější stavební spořitelny, ale i mezi významné poskytovatele hypoték.

HYPOÚVĚR nejoblíbenější produkt

Nejoblíbenějším produktem je stále HYPOÚVĚR. Modrá pyramida byla vůbec první stavební spořitelnou, která uvedla na trh produkt tohoto typu (který v sobě ideálně kombinuje výhody úvěru ze stavebního spoření a hypotéky), ale byla také první a je dosud jedinou stavební spořitelnou, která poskytuje úvěr až na 100 % ceny nemovitosti – Hypoúvěr 100. I letos získala Modrá pyramida prestižní Zlatou korunu právě za Hypoúvěr a Stříbrnou za Hypoúvěr 100. U Hypoúvěru klienti vysoce oceňují to, že je oproti hypotéce mnohem dostupnější, nároky na příjmy žadatelů jsou nižší, umožňuje vkládat mimořádné splátky i vklady bez sankcí a poplatek za vedení úvěrového účtu je výrazně nižší (pouhých 25 Kč měsíčně).

Roste zájem o Renoúvěr Multi

Modrá pyramida přišla koncem loňského roku s novinkou, která je určena pro renovace bytových domů, včetně panelových. V současné době projevují vysoký zájem o tento produkt především bytová družstva a společenstvími vlastníků. V letošním roce poskytla Modrá pyramida 98 Renoúvěrů Multi v celkovém objemu 153 mil. Kč a mnoho dalších domů je již připraveno úvěr čerpat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).