Hlavní navigace

Fénix dynamický PLUS – nově v nabídce investičních produktů KB

V Praze 14. února 2007 – V těchto dnech uvedla Komerční banka na trh další fond fondů – Fénix dynamický PLUS. Je to již čtvrtý fond fondů v rámci rodiny fondů Fénix, jehož portfolio tvoří zahraniční podílové fondy investující čistě do akcií. Portfolio fondu je aktivně spravováno. Obhospodařovatelem fondu je Investiční kapitálová společnost KB, a.s. Podílové listy fondu Fénix dynamický PLUS lze koupit ve všech 378 pobočkách Komerční banky nebo prostřednictvím telefonního bankovnictví Expresní linka či internetového bankovnictví Mojebanka.

Sdílet

„Fénix je určen pro všechny, kteří hledají způsob jak jednoduše investovat na kapitálových trzích a podílet se tak na vývoji cen akcií a dalších nástrojů kapitálového trhu“, sdělil Zdeněk Mojžíšek, výkonný ředitel pro Marketing KB.

„Fénix dynamický PLUS je vhodný pro investory s běžnou až vysokou zkušeností s fondy kolektivního investování, kteří požadují vysoké zhodnocení investice a jsou připraveni přijmout veškerá rizika spojená s investováním na globálních akciových trzích, avšak současně požadují co nejvyšší stupeň rozložení investičního rizika“, dodala Monika Truchlíková, vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví.

Fond je určen především investorům s dlouhodobým investičním horizontem -minimálně 5 let.

Investiční strategie fondu je 80–100 procent do akcií a akciových fondů, až 20 procent do likvidní složky (nástroje peněžního trhu).

Minimální investice je 5 000,– Kč, při pravidelném investování již od 500,– Kč. Nominální hodnota podílového listu je 1,– Kč.

Bližší informace o fondu Fénix dynamický PLUS jsou k dispozici ve statutu fondu. Statut je k dispozici na obchodních místech, v sídle společnosti a internetových stránkách www.iks-kb.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).