Hlavní navigace

Do Modré pyramidy nově i pro hypotéku

[Tisková zpráva] Modrá pyramida rozšiřuje své produktové portfolio o nabídku hypotečních úvěrů Komerční banky.

Sdílet

Od dnešního dne Modrá pyramida rozšiřuje svoji stávající nabídku úvěrů na bydlení o hypoteční úvěry Komerční banky. Portfolio produktů na řešení bytových potřeb je tedy komplexní a umožňuje vyřešit všechny bytové potřeby klientů.

Hypoúvěr, který má Modrá pyramida v nabídce už řadu let, společně s hypotečními úvěry Komerční banky poskytuje nyní klientovi široký výběr  financování bydlení a možnost kombinací podle jeho aktuálních potřeb, ať už chce řešit vlastní bydlení nebo bydlení svých blízkých či koupit nemovitost, která bude sloužit jako investice k podnájmu.

Prostřednictvím KB Hypotéky je možné financovat koupi bytu, rodinného domu, pozemku nebo chaty, ale také rekonstrukci, případně vypořádání dědictví až do výše 100 % částky, kterou klient potřebuje. Pro splácení lze  zvolit fixaci od 1 do 10 let, ale i 15ti letou.

Výhodou hypotečních úvěrů je zejména jejich rozmanitost. Klient si může vybrat flexibilní hypotéku, která umožňuje odklad splátek na začátku i v průběhu splácení, nebo může provést mimořádnou splátku bez sankcí. Další možností je Hypotéka 2v1, která umožní využít část prostředků neúčelově až do výše 400 000 Kč na vybavení nově pořízeného bytu. S hypotékou Dozadu má klient možnost získat zpět vlastní prostředky investované do vlastního bydlení, a to až 1 rok zpětně. V neposlední řadě je tu předhypoteční úvěr, který je vhodný na pořízení družstevního bydlení, nebo v případech, kdy nemovitost ještě není vhodná k zajištění. Všechny účely se dají kombinovat.

Díky rozšíření nabídky o hypoteční úvěry KB může každý finanční poradce Modré pyramidy připravit pro klienta nejvhodnější nabídku financování bydlení.

Navíc právě nyní mají klienti možnost využít akční snížení úrokových sazeb. Úrokové sazby u Hypoúvěru začínají na 3,89 % p.a. u hypotečních úvěrů KB s fixací na 5 let  na 3,79 % p.a. a s fixací na 3 roky na 3,49 % p.a. Nabídka snížení úrokových sazeb je časově omezená. Bližší informace o úrokových sazbách a slevách klient získá v poradenských centrech Modré pyramidy.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).