Hlavní navigace

České aerolinie nabídnou k valentýnským oslavám netradiční destinace

České aerolinie nabídnou cestujícím možnost strávit valentýnské oslavy v netradičních destinacích. V únoru a v první polovině března budou moci zákazníci Českých aerolinií cestovat do vybraných měst výhodněji.

Sdílet

Zvýhodněné lety se týkají cest do atraktivních destinací v Evropě. V nabídce nechybí Řím, Barcelona, Atény, Marseille, Londýn, ale také například méně známá a s romantikou neprávem nespojovaná města jako je Tallinn, Budapešť, Milán, Stockholm, nebo Istanbul. Speciální nabídka letenek ale tentokrát neplatí pouze pro dvojice. Využít ji může neomezený počet osob.

Projížďka po Temži, pohled na město z London Eye, večer u římské fontány di Trevi, procházka po přístavu v Marseille nebo výlet lodí na pevnost Iff. Tak – třeba i trochu netradičně – lze strávit oslavy svátku zamilovaných. Zvýhodněné ceny Českých aerolinií ale ocení i ti, kdo valentýnským oslavám příliš neholdují. Výlet do „Mekky“ módy, Milána, ocení především ženy. Milovníci umění zase využijí možnost cestovat do Gaudího města, Barcelony. Zájemce o exotiku uspokojí návštěva trhů či starobylých katakomb v Istanbulu.

Zlevněné zpáteční letenky do vybraných destinací jsou v prodeji ve všech prodejních kancelářích Českých aerolinií, cestovních kancelářích a na internetových stránkách www.czechairlines.com. Valentýnská nabídka platí pro zpáteční lety zakoupené do 16. února. Podmínkou je, aby cestující zahájil cestu nejpozději do 25. března. Minimální délka pobytu v destinaci jsou tři dny včetně noci ze soboty na neděli.

Veškeré informace o přesných podmínkách a využití této nabídky mohou zájemci získat přímo na prodejních místech, prostřednictvím operátorů Kontaktního centra Českých aerolinií na bezplatné telefonní lince 800 310 310 nebo na internetu www.czechairlines.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).