Hlavní navigace

Aviva nabízí další jednorázové pojištění z řady Aviva Royal

[Tisková zpráva] V těchto dnech Aviva životní pojišťovna zahájila prodej další tranše jednorázového investičního životního pojištění z úspěšné řady Aviva Royal.

Sdílet

Speciální program investování Aviva Royal V. opět přináší klientům dva nezávislé způsoby výpočtu konečného výnosu, který může dosáhnout na konci pojistné doby až do výše 60 %.

Produkt opět nabízí velmi zajímavou investiční příležitost pro klienty, které zajímá atraktivní výnosový potenciál, ale zároveň nejsou ochotni být vystaveni vysokému investičnímu riziku. Jeho sjednání je možné pouze v období od 17. 10. do 16. 11. 2011 prostřednictvím pojišťovacích zprostředkovatelů pojišťovny Aviva.

Speciální program investování Royal V. nabízí minimálně 100 % hodnoty alokovaného pojistného po uplynutí šestileté pojistné doby. Jeho předností je, že stanovení konečného zhodnocení podkladových aktiv je založeno na dvou nezávislých způsobech výpočtu – standardní výpočet celkové výkonnosti portfolia akcií na konci pojistné doby, který umožňuje dosáhnout konečné zhodnocení až 60 % je doplněn o výpočet, který přináší možnost dosáhnout konečné zhodnocení až do výše 55,5 % i při klesajících cenách akcií. Portfolio šestnácti akcií, od něhož je odvozen výpočet konečného zhodnocení je tvořeno akciemi významných světových společností, které jsou špičkami ve svých oborech.

"O jednorázové pojištění je na českém i evropském pojišťovacím trhu setrvalý zájem, a proto i naše pojišťovna přišla s další emisí úspěšné řady jednorázového pojištění Aviva Royal. Klientům tak znovu nabízíme možnost vložit prostředky do programu investování a na konci pojistné doby získat výnos až do výše 60 %, což je určitě lákavá výše zhodnocení, “ dodává Jiří Schneller, generální ředitel životní pojišťovny Aviva v České republice.

Základní parametry Aviva Royal V. :

    Pojistná doba od 21. 11. 2011 do 20. 11. 2017

    100 % hodnoty alokovaného pojistného na konci pojistné doby

    Možný výnos až do výše 60 %

    Dva způsoby výpočtu konečného výnosu (možnost každoročního navýšení konečného výnosu o 9,25 % – jeden hodnotící den v každém roce trvání pojištění; celková výkonnost portfolia akcií na konci pojistné doby) 

    Dostupnost finančních prostředků i v průběhu pojištění (tzv. odkupné)

    Klient nenese žádné měnové riziko

    V případě smrti výplata 101 % kapitálové hodnoty pojištění

Více informací o produktu Aviva Royal V. najdete na www.aviva-royal.cz


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).