Hlavní navigace

Na trhu je nová pojišťovna

Dnem 1. října zahájila svou vlastní pojišťovací činnost Wüstenrot pojišťovna, která přichází s kompletní pojistnou ochranou rodiny a kvalitním pojištěním motorových vozidel.

Sdílet

Pojištění se vším všudy

Nový pojistný produkt „Pojištění nemovitosti, domácnosti a odpovědnosti za škodu“ zaručuje komplexní pojištění majetku občanů. Rodinný dům, bytovou jednotku je možné pojistit již v stádiu rozestavěnosti. Pojistit lze rovněž nemovitost užívanou k individuální rekreaci. Široký rozsah krytí v základním pojištění s pojistným plněním v nových cenách zaručuje obnovení vašeho bydlení, pokud dojde k nečekané škodní události. Pojištění domácnosti nabízí Wüstenrot ve dvou variantách – PLUS a SUPERPLUS. Již ta první zahrnuje mnohem víc než jen základní krytí. Varianta SUPERPLUS spolu s možným připojištěním uspokojí i ty nejnáročnější. Důležitým doplňkem majetkového pojištění je pojištění odpovědnosti za škodu v občanském životě, včetně pojištění odpovědnosti vyplývající z vlastnictví psa. Klient si může vybrat podle limitu plnění a místního rozsahu krytí (ČR nebo Evropa). K pojištění nemovitosti je vhodným doplňkem pojištění odpovědnosti z vlastnictví nemovitosti a pozemku.

I pro bytové domy

Pro vlastníky nebo spoluvlastníky nemovitostí Wüstenrot připravil produkt nazvaný REVIT, který umožňuje pojištění bytových domů, ať již je ve vlastnictví společenství vlastníků jednotek, bytového družstva nebo individuálního vlastníka.

S Wüstenrotem ušetříte

Pojišťovna Wüstenrot nabízí poněkud jiné povinné ručení, jak se zkráceně nazývá pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla. Jeho cena, tedy výše pojistného se stanovuje podle výkonu a nikoliv obsahu motoru. Klient má na výběr ze dvou limitů pojistného plnění 35 mil. Kč škody na majetku a 35 mil. Kč škody na zdraví nebo 70 mil. Kč škody na majetku a 70 mil. Kč škody na zdraví. Za jízdu bez nehod poskytuje Wüstenrot až 60% bonus. Zvláštní zvýhodnění je připraveno např. pro zkušené řidiče a řidiče starších motorových vozidel. Wüstenrot nabízí nadstandardní asistenční služby.

A jak vypadá nejnižší pojistné u nejběžnějších českých vozů?
Škoda Felicia 1,3, 50 kW, 1997 1 740 Kč
Škoda Fabia 1,9 SDI, 47 kW, 2002 2 520 Kč
Škoda Octavia 1,6 MPI, 75 kW, 2008 2 900 Kč
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).