Hlavní navigace

ZUNO v České republice – online bankovnictví už nikdy nebude jako dřív

[Tisková zpráva] ZUNO, nová online banka ze skupiny Raiffeisen Bank International, přichází do České republiky. Po Slovensku se tak Česko stane další zemí, kde ZUNO zcela změní pohled na internetové bankovnictví. Otevřít si účet v ZUNO může ode dneška každý. Jeho založení je velmi rychlé – netrvá déle než tři minuty.

Sdílet

„Náš přístup je naprosto jasný. Perfektně rozumíme svým zákazníkům, protože i my jsme byli kdysi v jejich kůži. Proto víme, o co jim jde v první řadě a co je pro ně nejcennější – je to jejich čas,“ říká András Hámori, předseda představenstva ZUNO Bank. „Nabízíme online služby, které jsou přehledné a jednoduché, a nad to zákazníkům dáváme vždy top úroky. Díky ZUNO tak mají víc prostoru pro sebe a nemusí ztrácet čas starostmi o své peníze.“

ZUNO jde směle naproti všem, kteří chtějí mít ze svých peněz co největší užitek. Proto přichází s revolučním produktem, velmi rozšířeným v zahraničí, ale v Česku dosud neznámým – spořením úročeným denně. To zákazníkovi, zatímco spoří, přináší daňovou výhodu – pokud úroky na SPOŘENÍ nepřekročí 6,99 Kč denně, nepodléhají zdanění.  Při úroku 2 % p. a. to v praxi znamená, že zákazníci, jejichž zůstatky na SPOŘENÍ nepřevyšují v daný den 127 500 Kč, nemusí z úroků, které jim vyplatí banka, odvádět daň.

„Na českém trhu jde o novinku. Vezmeme-li v úvahu, že každý klient si u nás může založit až deset takových SPOŘENÍ, stává se to silným argumentem, proč přejít na SPOŘENÍ právě v ZUNO,“ říká Miroslav Střihavka, ředitel ZUNO Bank v České republice.

ZUNO Bank vedle toho nabízí i další výnosné řešení – šestiměsíční VKLAD, úročený akční sazbou 3,5 % p. a. VKLAD lze jednoduše otevřít po internetu, ale i v mobilu prostřednictvím mobilního bankovnictví. To je dalším tahákem ZUNO. Díky mobile bankingu má zákazník ZUNO přístup ke svým penězům opravdu kdykoliv a kdekoliv. 

U běžného ÚČTU mají zákazníci na výběr ze dvou možností:

PAY AS YOU GO model – pro ty, kdo hlavně spoří;

PRE-PAID model – pro ty, kdo banku využívají častěji.

V obou případech můžou mít správu svých peněz za 0 Kč. Online, rychle, jednoduše.

„Nestavíme naši značku na planých slibech o nulových poplatcích. I tak mohou mít zákazníci ZUNO své účty zdarma,“ komentuje Miroslav Střihavka. „Plnit sliby je pro nás velmi důležité. ZUNO chce vždy nabízet top úroky a vyhnout se nepříjemným překvapením.“

ZUNO účty jsou dostupné ve čtyřech měnách – CZK, EUR, GBP, USD. Banka v blízké budoucnosti plánuje spustit další produkty, které zákazníkům ulehčí život, jako jsou třeba spotřební půjčky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).