Hlavní navigace

Zdarma vlakem na úterní basketbalové útkání do Pardubic

Nymburské basketbalisty čeká v úterý 22. ledna v Pardubicích utkání druhé nejprestižnější evropské soutěže ULEB CUP, tentokrát se proti Nymburku postaví hráči Dynama Moskva. Všichni fanoušci z Prahy, Nymburku, Kolína a Přelouče mohou jet na zápas vlakem zcela zdarma.

Doba čtení: 1 minuta

„Všichni, kteří chtějí přijet podpořit domácí tým, mohou jet vlakem, aniž by museli za cestu platit. V Praze na hlavním nádraží, v Kolíně, Nymburce na hlavním nádraží i v Nymburce městě a Přelouči získají cestující proti předložení vstupenky na zápas zdarma zpáteční jízdenku do Pardubic. Při kontrole ve vlaku je pak potřeba spolu s jízdenkou předložit i vstupenku, jejíž číslo bude uvedeno i na cestovním dokladu,“ doplňuje Luďka Hnulíková, ředitelka Oboru osobní dopravy a přepravy Českých drah. „Jízdenka platí na osobní a spěšné vlaky, rychlíky, expresy i na spoje EuroCity a InterCity ve druhé třídě.“

České dráhy zároveň posílí vybrané spoje pro přepravu fanoušků. Pro cestu z Nymburku doporučujeme osobní vlaky s odjezdem z hlavního nádraží v 15:01 nebo 16:01 s přestupem v Kolíně na rychlík. Z Prahy doporučujeme rychlíky z hlavního nádraží s odjezdem ve 14:38 nebo 15:38.

Pro cestu zpět jsou nejvhodnější rychlíky do Prahy s odjezdem z Pardubic ve 20:56 a 21:50 od kterých je v Kolíně také přípoj osobním vlakem do Nymburku.

Podrobnosti na www.cd.cz v sekci volný čas a na www.basket-nymburk.cz.