Hlavní navigace

Záložna CREDITAS posiluje v Praze a Středních Čechách

[Tisková zpráva] V Praze otevřena již druhá pobočka.

Sdílet

Záložna CREDITAS posiluje svou přítomnost v Praze a Středních Čechách otevřením dalších 3 nových poboček. Již druhá pražská pobočka se nachází v ulici Opletalova 23 poblíž Hlavního nádraží. Na stejné adrese sídlí zároveň centrála pro korporátní financování. Ředitelem korporátního financování je Jan Kodada, který dříve působil v LBBW Bank.

Nově otevřená pobočka v Mladé Boleslavi je situovaná v historickém centru města na zrekonstruovaném Staroměstském náměstí 15. Pobočka v Kolíně leží také v centru města v ulici Rubešova 51, poblíž Karlova náměstí. Záložna CREDITAS má v současné době celkem 17 poboček – do konce roku jsou v plánu další dvě.

Na pobočkách je možné zakládat všechny finanční produkty, realizovat platební transakce, vyzvedávat platební karty a využít finanční poradenské služby, které poskytují odborně vyškolení a zkušení klientští pracovníci. Většinu finančních produktů je možné založit i prostřednictvím internetového bankovnictví či bezplatné telefonní linky, tedy bez osobní návštěvy některé z pobočky. Ve vybraných regionech je možné navíc využít služeb Mobilního klientského pracovníka, který po domluvě přijede za klienty a založí na místě vkladové produkty.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).