Hlavní navigace

Web Penzijního fondu České pojišťovny opět nejlepší

Sdílet

Praha, 20. listopadu 2002

Již podruhé za sebou převzali zástupci marketingového oddělení Penzijního fondu České pojišťovny nejvyšší ocenění v soutěži Best web 2002 v kategorii penzijních fondů, a to jak cenu odborné poroty tak cenu čtenářů. Tuto prestižní soutěž každoročně pořádá finanční server Peníze.cz a porotci jsou nezávislí odborníci a zástupci ze světa médií, internetu, IT technologií a finančních institucí.

Dle jejich názoru stránky penzijního fondu vybočují z řady hodnocených fondů atypickým layoutem, častou aktualizací a kvalitou poskytovaných informací. Nebrání se také označení, že jsou o celou jednu generaci blíže k typickému uživateli internetu. Hlavní hodnotící zároveň doporučuje, že ten, kdo se chce o penzijním připojištění něco dozvědět, zvažuje uzavření smlouvy nebo změnu fondu, by měl podle jeho vyjádření na stránky Penzijního fondu České pojišťovny rozhodně zavítat.

Čtenáři pak s drtivou převahou 39 % hlasovali rovněž pro web Penzijního fondu České pojišťovny. Celých 95 % z nich ohodnotilo web školní známkou 1, zbylí pak dvojkou.

„Na počátku vzniku našich webovských stránek jsme se rozhodli zvolit typ prezentace zcela odlišný od ostatních finančních institucí a zaměřit se především na přehlednost, funkčnost, informativní hodnotu a aktivní komunikaci s jeho návštěvníky. Velkým pozitivem je možnost vlastního administrování webu a tím rychlé a časté aktualizace. Nemusíme se tak spoléhat na externího správce, jeho kreativní, stylistické a časové možnosti. Stojí nás to sice mnohem více času, práce a mnohdy i stresových situací, ale výsledek, kterým není jen finanční úspora za poplatky agentuře, se nám již bohatě vyplatil“, uvedl Ing. Petr Pospěch, vedoucí oddělení marketingu Penzijního fondu České pojišťovny.

Penzijní fond České pojišťovny (PFČP), a.s. se od svého založení v roce 1994 řadí k finančně nejsilnějším a nejstabilnějším fondům v České republice. Zakladatelem a jediným akcionářem je Česká pojišťovna a.s. (ČP), fond tedy zůstává v českém vlastnictví a přísluší k jedné z nejvýznamnějších skupin na českém finančním trhu. Rozsáhlou sítí pracovišť a finančních poradců PFČP a ČP je zaručen nadstandardní a snadno dostupný servis po celém území ČR. Vedení PFČP se aktivně zapojuje a významně podílí na činnosti Asociace penzijních fondů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).