Hlavní navigace

Vydejte se na cesty s pojištěním

[Tisková zpráva] “Murphyho zákony fungují spolehlivě, proto se nenechte ničím zaskočit,“ říká před letošními dovolenými Ivo Kropáček z VICTORIA VOLKSBANKEN pojišťovny, a.s. „Dovolená je pro nás symbolem klidu, odpočinku a pohody. Je proto dobré mít jistotu, že se peníze nerozplynou v účtech za lékařskou péči nebo že naše zážitky nebudou zastíněny krádeží zavazadel. Naše cestovní pojištění Travel a Trip Vám tuto jistotu poskytnou.

Sdílet

“Před létem nás především zajímá, jestli se dá připojistit na dovolenou, při které budeme aktivněji sportovat. VICTORIA VOLKSBANKEN pojišťovna, a.s., nabízí připojištění i pro sporty a aktivity, které nejsou obvyklé a s jejichž pojištěním se konkurenční pojišťovny obvykle zdráhají (například potápění). Toto pojištění je vhodné nejen pro ty, co sportují rekreačně, ale i pro ty, kteří mají rádi extrémní sporty.

VICTORIA VOLKSBANKEN běžně pojišťuje: horolezectví, paragliding, parašutismus, potápění do 40 m včetně přetlakové komory, skálolezectví, vysokohorskou turistiku (s nutností pomůcek a ferraty) do i nad 5000 m. n. m.

„Především potápění do 40 m včetně přetlakové komory je naší konkurenční výhodou. Mezi dalšími velkými výhodami v našem cestovním pojištění bych chtěl upozornit především na přijatelnou cenu a také na to, že poskytujeme slevu na rodinné pojištění. Pokud potřebuje klient naši pomoc při řešení pojistné události v zahraničí, jsme velmi rychlí. A rád bych také upozornil na velké limity pojistného plnění,“ říká Ivo Kropáček z VICTORIA VOLKSBANKEN pojišťovny, a. s. 

Rozdělení pojištění dle destinace

Jednorázové cestovní pojištění má VICTORIA VOLKSBANKEN pojišťovna, a. s. rozdělené do několika základních skupin:

Cestování po Evropě

E-Trip je pojištění pro jednorázovou cestu do Evropy vč.Egypta,Kypru,Ma­roka, Tuniska a Turecka zahrnuje léčebné výlohy a asistence. Denní sazby začínají na 20 Kč. E-TripALL je pojištění pro jednorázovou cestu do Evropy, které zahrnuje kompletní ochranu (léčebné výlohy, asistence, úraz, zavazadla, odpovědnost). Stojí na den 30 Kč.

Cestování po světě (omezeno: bez USA, Kanady a Austrálie)

L-Trip, pojištění pro jednorázovou cestu do celého světa vyjma USA, Kanady a Austrálie, zahrnuje léčebné výlohy a asistenci. Zaplatíte za den 29 Kč. L-TripALL pojištění pro jednorázovou cestu do celého světa vyjma USA, Kanady a Austrálie zahrnuje kompletní ochranu (léčebné výlohy, asistence, úraz, zavazadla, odpovědnost). Stojí na den 39 Kč.

Cestování po světě (bez omezení)

W-Trip pojištění pro jednorázovou cestu do celého světa s léčebnými výlohami a asistencí stojí 59 Kč na den. W-TripALL pojištění pro jednorázovou cestu do celého světa s kompletní ochranou (léčebné výlohy, asistence, úraz, zavazadla, odpovědnost) vás vyjde na den na 69 Kč.

Opakované cestování po světě (bez omezení)

Nový tarif W-Travel ALL je roční tarif cestovního pojištění do celého světa pro opakované cesty s kompletní pojistnou ochranou, tj. pojištění léčebných výloh a aktivní asistence, úrazové pojištění, pojištění zavazadel a pojištění odpovědnosti za škodu.

Cestování po ČR

Nový tarif CZ-ALL je krátkodobé cestovní pojištění pro území České republiky a zahrnuje úrazové pojištění, pojištění zavazadel a pojištění odpovědnosti za škodu. Nejedná se tedy o klasické pojištění léčebných výloh. Pojištění je vhodné zejména pro dětské tábory, školy apod. Sazba pojistného: 10 Kč na den.

V ceně každého cestovního pojištění po Evropě od VICTORIA VOLKSBANKEN je pojištění na lékařské výlohy a aktivní asistenci do 5 000 000 Kč.

Po celém světě se vám dostane s jakýmkoli cestovním pojištěním od VICTORIA VOLKSBANKEN zubní ošetření do 5000 Kč

Na sjezdovkách celého světa budete pojištěni do limitu pojištění cestovních výloh – při úrazu na neoznačené sjezdové dráze vyplatí jen 20 000 Kč.

Repatriaci tělesných ostatků proplatí VICTORIA VOLKSBANKEN po celém světě do 250 000 Kč, doprovázející osoba dostane 75 000 Kč.

Úraz a zavazadla jsou pojištěny vždy jen v programu ALL, zrovna tak odpovědnost za škody na zdraví, majetku či za škody finanční.

Trvalou invaliditu proplácí VICTORIA VOLKSBANKEN v programech ALL do částky 300 000 Kč, úmrtí následkem úrazu do 200 000 Kč.

Odcizení či poškození zavazadla proplácí VICTORIA VOLKSBANKEN v programech ALL do částky 30 000 Kč.

Za škody na zdraví vyplácí VICTORIA VOLKSBANKEN pojistné v programech ALL do částky 2 000 000 Kč, za škody na majetku do 1 000 000 Kč a za finanční škody do 50 000 Kč.

Nenechte se při cestování zaskočit, buďte pojištěni. A nezapomeňte ani na pojištění dětí, které budete na prázdniny posílat do různých tuzemských či zahraničních destinací.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).