Hlavní navigace

Vodafone na ledě-i tento rok se bude bruslit v centru Prahy a Ostravy

Kluziště Vodafone-neodmyslitelná vánoční atrakce v centru Prahy nebude chybět ani letos. Kluziště otevřeme 2. prosince 2006 v 17 hodin na Ovocném trhu. Bruslit se bude moci každý den od 10.00 do 21.30 a to až do 1. ledna 2007. Vstup na kluziště je pro všechny návštěvníky zcela zdarma.

Sdílet

Rozloha kluziště bude tradičně 30×14 metrů. Vstup na kluziště je pro všechny návštěvníky zcela zdarma, půjčení bruslí je zdarma pro zákazníky Vodafonu, pro ostatní za cenu 30,– Kč za hodinu. Stejně jako v minulých letech bude půjčovna bruslí k dispozici přímo u kluziště, dále pak úschovna věcí a jukebox, kde si si budou moci návštěvníci kluziště nechat zahrát svoji oblíbenou skladbu. Letošní novinkou bude vánoční strom přímo uprostřed kluziště, který více navodí vánoční atmosféru.

I kdyby náhodou letos nebyla ta pravá zima a stupně teploměru by ukazovaly nad nulu, tak se nic hrozného neděje a bruslit se může stále. Díky použité technologii vícevrstvého ledu vydrží plocha neporušená až do 10 °C.

Kluziště bude zdrojem zábavy i pro lidi, kteří neholdují tomuto sportu. Prostřednictvím webových kamer a online přenosu budou moci na stránkách www.darekprokazdeho.cz/kluziste sledovat své bruslící přátele. Na stejných stránkách bude k dispozici i fotogalerie obsahující snímky pořízené fotografem na přání návštěvníků kluziště.

Peníze získané z půjčovného bruslí budou s pomocí Nadace Vodafone redistribuovány na charitativní účely, konkrétně na podporu vybraných Nízkoprahových klubů sídlících v regionech Praha a Ostrava.

Minulý rok si v Praze na Ovocném trhu zabruslilo kolem 11 tisíc lidí.

Kluziště Vodafone nebude letos chybět ani v Ostravě na Jiráskově náměstí. Otevření proběhne 1. prosince 2006 v 17 hodin a bude otevřené až do 1. ledna 2007, každý den od 9.00 do 21.00. Minulý rok přišlo na Vodafone kluziště v Ostravě přes 12 tisíc návštěvníků. Spolu s pražským kluzištěm se tak přišlo na vánoční bruslení pobavit 23 tisíc lidí!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).