Hlavní navigace

Úvěr od UniCredit Leasing pro Subaru bez poplatku

Pro období letních měsíců připravila společnost UniCredit Leasing speciální nabídku financování úvěrem pro zájemce o vozy Subaru Impreza a Justy. V rámci akce Subaru Credit od UniCredit Leasing ušetří klienti při financování vozů modelové řady Justy a Impreza poplatek za uzavření úvěrové smlouvy. Pro nejprodávanější model Subaru Justy 1,0 Trend dále UniCredit Leasing nabízí zvýhodněný úvěr pod názvem "Léto s Justy za 5555". Obě nabídky platí po omezenou dobu do 30. září letošního roku.

Sdílet

Financování úvěrem pod názvem „Subaru Credit s UniCredit Leasing bez poplatku“ při využití k nákupu vozů modelové řady Justy nebo Impreza ušetří klientům ihned na počátku financování několik tisíc korun díky osvobození od platby paušálního poplatku, který je jinak spojen s uzavřením a správou úvěrové smlouvy. Samozřejmou součástí je i zvýhodněná nabídka havarijního pojištění a povinného ručení, kterou zprostředkovává od všech renomovaných pojišťoven dceřiná společnost UniCredit pojišťovací makléřská.

Další z akčních nabídek představuje UniCredit Leasing pod názvem „Léto s Justy za 5555“ a je připravena pro nejprodávanější model Subaru Justy 1,0 Trend s pořizovací cenou 269 800 Kč. Měsíční fixní splátka úvěru je pouhých 5555 Kč, a to včetně havarijního pojištění a povinného ručení. Délka splácení je 5 let a při uzavření smlouvy klient složí pouze 40 000 Kč. Při délce splácení 4 roky činí splátka včetně havarijního pojištění a povinného ručení pouhých 6555 Kč.

V posledním období prodejci automobilů zaznamenávají zvýšený zájem o financování vozidel prostřednictvím úvěru, proto UniCredit Leasing společně se Subaru připravili pro tento typ financování několik zvýhodňujících nabídek. Zvýšený zájem o financování úvěrem způsobuje především relativní volnost v délce trvání smlouvy o úvěru v porovnání s možnostmi leasingu.

Obě akční nabídky jsou platné do konce září 2008.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).