Hlavní navigace

UNIQA opět vrací bezeškodním klientům část pojistného

[Tisková zpráva] Díky exkluzivnímu věrnostnímu programu Q-Partner mohou již potřetí klienti UNIQA pojišťovny čerpat za své zaplacené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část pojistného – tzv. bezeškodní bonus, a to formou převodu na bankovní účet v případě, že jim během roku žádná škoda nevznikla.

Sdílet

Za loňský rok se může těšit na vrácení peněz na 4.000 klientů, mezi něž UNIQA rozdělí přibližně 4 miliony korun. Když porovnáme výsledky s předchozím obdobím, zvýšil se meziročně počet takto odměněných klientů více než dvakrát a celkový vyplacený bonus dvaapůlkrát.

Konkrétní částka bonusu je připisována klientům na jejich účty průběžně v období duben/květen 2010. Každý z nich obdrží rovněž informační dopis.

Vrácení části uhrazeného pojistného umožňuje věrnostní program Q-Partner, v němž jsou sdruženi privátní zákazníci, kteří mají u UNIQA pojišťovny uzavřeno více smluv majetkového i životního pojištění, a to v konkrétní kombinaci odpovídající optimální skladbě ochrany života, zdraví a majetku. Bezeškodní bonus může činit 300, 500, 1000 nebo až 1.500 korun podle výše ročního pojistného.

Cílem programu Q-Partner je motivovat klienty k všestranné pojistné ochraně a současně je každoročně odměnit za jejich odpovědný přístup. Program Q-Partner, který zahrnuje i další zvýhodnění, je v oblasti občanského pojištění na trhu ČR stále jedinečný.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).