Hlavní navigace

Nabídka financování od UniCredit Leasing pro svobodná povolání s řadou výhod

Společnost UniCredit Leasing rozšířila nabídku o speciální finanční produkty pro tzv. svobodná povolání. Osoby, jejichž podnikání se řadí mezi svobodná povolání, neplatí paušální poplatek, mohou si vybrat kalkulaci s nižší mimořádnou splátkou a jejich žádosti procházejí za předem určených podmínek zrychleným schvalovacím procesem.

Sdílet

Zvýhodnění platí pro všechny finanční produkty UniCredit Leasing – finanční a operativní leasing, Credit a FIN při financování nových osobních a užitkových automobilů. Stomatologové, lékaři a veterináři mohou zvýhodněných podmínek financování využít rovněž při nákupu zdravotnické techniky.

Nabídkou speciálních podmínek financování pro svobodná povolání zvolil UniCredit Leasing zcela nový přístup v rámci nabídky svých produktů. Naší ambicí je být společností, která dokáže nabídnout specifické podmínky financování pro různé skupiny klientů, řekl k novým podmínkám financování pro svobodná povolání Jiří Vintr, manažer odd. řízení produktů UniCredit Leasing.

Svobodná povolání

Speciální nabídku financování mohou u UniCredit Leasing využít notáři, advokáti, insolvenční správci, soudní exekutoři, dražebníci, auditoři, autorizovaní architekti, stomatologové, samostatní privátní lékaři a veterináři.

Nulový poplatek za uzavření smlouvy

Příslušníci svobodných povolání při financování nákupu nových osobních nebo užitkových automobilů neplatí obvyklý poplatek za uzavření smlouvy. Stomatologové, lékaři a veterináři neplatí poplatek za uzavření smlouvy rovněž při financování nákupu zdravotnické techniky. Poplatek zůstává pouze u akcí typu nulové navýšení splátek.

Mimořádná splátka již od 0 %

Nabídka pro svobodná povolání zahrnuje nižší požadavky na mimořádnou leasingovou splátku, kterou klient platí na začátku smlouvy o financování. Její výše je odvislá od pořizovací ceny vozu a je snížena oproti standardním požadavkům. Například pro vozy, jejichž pořizovací cena je 500 000 Kč nebo nižší, nemusí klient na začátku smlouvy vůbec platit mimořádnou leasingovou splátku.

Při financování zdravotnické techniky je mimořádná splátka stanovena od 10 % při pořizovací ceně do 1 mil. Kč bez DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).