Hlavní navigace

UniCredit Bank a UniCredit Leasing se představí zemědělcům na výstavě Země živitelka

[Tisková zpráva] UniCredit Bank a UniCredit Leasing se poprvé společně prezentují na jihočeské výstavě Země živitelka 2011. V rámci 38. ročníku jedné z nejznámějších zemědělských přehlídek v Českých Budějovicích skupina UniCredit představí speciální nabídku úvěrových a leasingových služeb pro zemědělce. Stánek v červenobílých barvách bude veřejnosti otevřen od 25. 8. 2011 do 30. 8. 2011 ve zcela novém pavilonu T1.

Sdílet

UniCredit Bank bude na největší české výstavě pro zemědělce prezentovat klientům, odborníkům a také široké veřejnosti produkty a služby šité na míru tomuto segmentu. „Podnikatelům v sektoru zemědělství nabízíme provozní financování, pomocí kterého mohou pokrýt své finanční potřeby, s přihlédnutím k sezónnosti hospodářského roku. V oblasti zemědělských investic jsme připraveni pomoci při financování výstavby, rozšíření nebo rekonstrukce výrobních kapacit, a to případně i bez nenárokových dotací. Zároveň nabídneme i úvěry na nákup zemědělské půdy. Zaměřujeme se i na poskytování financování dodavatelům služeb, strojů či surovin pro zemědělský sektor. Zemědělcům rovněž poradíme, jak efektivně využít existujících dotačních možností z Programu rozvoje venkova,“ komentuje nabídku služeb Ing. Dušan Hladný, ředitel pro Firemní a mezinárodní klientelu UniCredit Bank.

UniCredit Bank a UniCredit Leasing se dlouhodobě věnují nabídce financování zemědělské a lesnické techniky s přihlédnutím k hospodářskému roku. „Nejžádanějším produktem UniCredit Leasing je v tomto segmentu úvěr CreditAgro Sezónní splátky, který zohledňuje nepravidelnost příjmů klienta a umožňuje flexibilně splácet poskytnutý úvěr s ohledem na plánované tržby a zejména inkaso jednorázových nebo pravidelných dotací. Produkt lze navíc velmi účinně kombinovat s programem podpory PGRLF,“ uvedl Ing. Jaroslav Jaroměřský, generální ředitel UniCredit Leasing CZ.

Každoročně se na největší českou zemědělskou výstavu Země živitelka sjíždějí tisíce návštěvníků z České republiky a okolí. Letošní ročník bude slavnostně zahájen 25. 8. 2011 v nově postaveném pavilonu T1, kde má svůj stánek skupina UniCredit. Hlavními tématy výstavy jsou otázky související s nejrůznějšími obory rostlinné a živočišné výroby, novinky z oblasti zemědělské techniky, potravinářství, zahradnictví a další doprovodné služby. Cílem UniCredit Bank a UniCredit Leasing je usnadnit klientům cestu k financování rozšíření jejich podnikání a být jim na blízku od samého začátku obchodní transakce.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).