Hlavní navigace

Trvalý růst obchodů ve společnosti Credium, a.s. se potvrdil. Nárůst počtu nových smluv o 48 %.

Credium, a.s. hlásí: Za první pololetí 2008 uzavřeno 7590 smluv – Spotřebitelské úvěry a splátkový prodej překročily 1 miliardu korun – Leasingové obchody za 2,6 miliardy korun.

Sdílet

Pololetní výsledky společnosti Credium, a.s. potvrzují její přední pozici mezi leasingovými společnostmi v České republice. Objem obchodů v pořizovací ceně za leden až červen v 2008 činí kumulativně 3,43 mld. Kč, což je oproti roku 2007 nárůst o 21%, tj. o 590 mil. Kč za sledované období. Nezanedbatelným údajem je i počet uzavřených smluv. Od ledna do konce června 2008 jich bylo 7 590, což ve srovnání s rokem 2007 je nárůst o 48%. „Dosažené výsledky první poloviny roku 2008 jednak potvrzují již několikaletý trvalý růst obchodů naší společnosti a současně jsou pro nás o to významnější, že jsme jich dosáhli v období, kdy se do značné míry projevily na konci roku 2007 důsledky daňových změn v urychleném uzavírání velkého množství smluv ještě před 1.1.2008, zdůraznil Petr Neužil, obchodní ředitel Credium, a.s.

Významného úspěchu jsme dosáhli v prvním pololetí 2008, pokud jde o spotřebitelské úvěry a splátkový prodej. V pořizovací ceně dosáhla společnost Credium, a.s. za první pololetí roku 2008 produkce ve výši 1,35 mld Kč. Oproti roku 2007 to představuje trojnásobek objemů obchodů.

Rok 2008 přinesl i řadu novinek v oblasti financování. Mezi ně patří účelový úvěr na nákladní automobily nabízený v rámci Credium TruckProgramu. Výhodou pro zákazníka je možnost odpočtu DPH z prodejní ceny nákladního automobilu v okamžiku pořízení a vstup této techniky do majetku dopravní firmy. Doba splácení úvěru je závislá na bonitě zákazníka a schvalovací proces je časově prakticky stejný jako u tradičního leasingu. Havarijní a zákonné pojištění je samozřejmostí a stává se součástí měsíčních splátek ve splátkovém kalendáři.

Pozadu nezůstává ani FleeetProgram společnosti Credium, který je u firemních zákazníků oblíbený pro svoji variabilitu a individuální nastavení podmínek – ten vykazuje letos významný nárůst fleetových obchodů, které společnost získala vítězstvím ve výběrových řízeních.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).