Hlavní navigace

Triglav pojišťovna zkvalitnila proces likvidace, škody již vyřizuje na 90 místech v ČR

[Tisková zpráva] Triglav pojišťovna navýšila počet míst pro likvidaci pojistných událostí z původních osmi poboček na devadesát center. Pro své klienty navíc nově zřídila špičkové call centrum. Díky novým opatřením se pojišťovně podařilo výrazně zkrátit proces likvidace a zvýšit dostupnost svých služeb na celém území České republiky.

Sdílet

Kromě osmi oblastních poboček mají klienti Triglav pojišťovny nově možnost likvidovat škody na svých vozidlech na dalších 82 místech, které jsou rovnoměrně rozmístěny v Čechách i na Moravě. Triglav pojišťovna tak s partnerskou společností Dekra, která provozuje síť stanic pro technickou kontrolu vozidel, maximálně zefektivnila proces likvidace pojistných událostí. Klienti mohou navíc kontaktovat nově zprovozněné call centrum, kde získají od profesionálních operátorů všechny potřebné informace.

„Pro výrazné zkvalitnění našich služeb jsme se rozhodli v rámci oslav desátého výročí působení naší pojišťovny v České republice. Věříme, že špičkové call centrum i podstatné rozšíření míst pro likvidaci posílí naši pozici na tuzemském trhu,“ sdělil Petr Baný, generální ředitel a předseda představenstva Triglav pojišťovny. „Díky husté síti našich smluvních partnerů nyní dokážeme z hlediska rychlosti a kvality likvidace uspokojit i ty nejnáročnější klienty," doplnil Baný.

Triglav pojišťovně se díky vzniku call centra a významnému rozšíření počtu míst pro likvidaci úspěšně podařilo urychlit proces vyřízení pojistných událostí. Díky realizovaným inovacím se celý proces likvidace zkrátil na 34 dní od nahlášení škody, a to včetně doby potřebné pro shromáždění veškerých podkladů nutných k vyřízení žádosti. Pojišťovna navíc klade důraz na osobní kontakt při likvidaci škod. Klient totiž jedná přímo s likvidátorem, který vyřizuje příslušnou pojistnou událost a je tak schopen zákazníka informovat o aktuálním stavu jeho žádosti.

„Likvidaci pojistných událostí plně přizpůsobujeme mezinárodní metodice a standardům. Proto se nám daří zkracovat dobu vyřízení žádosti a klademe důraz na osobní jednání mezi klientem a naším pracovníkem likvidace,“ uvedl David Nastoupil, vedoucí oddělení likvidace Triglav pojišťovny. „Kvalitu našich nových služeb prověřilo srpnové krupobití v Praze, kdy jsme v jednom dni zaznamenali třistaprocentní navýšení hlášených škod. I přes enormní nárůst hlášení jsme do dvou pracovních dnů všechny pojistné události zaregistrovali a v následujících dvou týdnech provedli kompletní zdokumentování všech škod,“ zdůraznil Nastoupil.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).