Hlavní navigace

Triglav pojišťovna nabízí k úrazové pojistce cestovní pojištění zdarma

[Tisková zpráva] Triglav pojišťovna připravila výhodnou akci pro příznivce zimních sportů. Každý klient, který si v rámci této akce sjedná úrazové pojištění s pojistným ve výši minimálně 1500 Kč, zdarma získá i cestovní pojištění ve formě dárkového certifikátu.

Sdílet

Certifikát lze uplatnit na pobočkách Triglav pojišťovny kdykoli během tohoto roku. 

Triglav pojišťovna vychází vstříc zájemcům o zimní sporty, pro které připravila akci, jejíž motto zní: Když na lyže, tak s jistotou. Každý klient, který si v době trvání akce sjedná úrazové pojištění s pojistným ve výši minimálně 1500 Kč, dostane dárkový certifikát na cestovní pojištění. Certifikát platí pro týdenní cestu v rámci Evropy. Cenová akce končí 31. března 2012. 

„Touto nabídkou chceme oslovit hlavně příznivce zimních sportů, kteří by v sezóně měli pamatovat na kvalitní úrazové pojištění. Dárkový certifikát na cestovní pojištění mohou klienti využít například při cestě na hory. Certifikát však platí celý rok, je proto možné jej uplatnit pro jarní či letní dovolenou v zahraničí,“ sdělil Petr Baný, generální ředitel a předseda představenstva Triglav pojišťovny.

Triglav pojišťovna nabízí úrazové pojištění s širokým rozsahem krytých rizik a vysokými pojistnými limity. Úrazové pojištění Triglav pojišťovny platí 24 hodin denně po celém světě. Klient si může zvolit z několika variant pojištění přesně podle svých představ. Pro obdržení dárkového certifikátu je potřeba osobní sjednání úrazového pojištění na některé z poboček Triglav pojišťovny po celé České republice. 

„V rámci úrazového pojištění je naší prioritou maximální ochrana ekonomických zájmů klienta. Nabízíme proto vysoké pojistné limity, možnost připojištění denního odškodného za dobu léčení i hospitalizaci,“ uvedl Pavel Zavadil, produktový manažer Triglav pojišťovny. „Dárkový certifikát na cestovní pojištění je atraktivním bonusem pro všechny, kdo žijí aktivním životním stylem a rádi cestují,“ dodal Zavadil.



Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).