Hlavní navigace

Tipněte si cenu ropy a získejte litry do své nádrže!

Praha (1. září 2008) – ČP INVEST investiční společnost, a. s. vyhlásila podzimní kolo tipovací soutěže, ve které je možno získat poukaz na tolik litrů pohonných hmot, kolik bude činit cena barelu ropy v USD k 11.11.2008. Odměněny budou tři tipy s nejmenší absolutní odchylkou od skutečné ceny. Tipovat je možno do 15.10.2008 na stránkách www.cpinvest.cz, kde jsou také uvedena podrobná pravidla.

Sdílet

„Investiční tipovací soutěže jsou velmi oblíbené a značný zájem o předchozí jarní kolo, kterého se zúčastnilo přes 1400 tipujících z Čech i Slovenska, nás utvrdil v rozhodnutí akci zopakovat i nyní na podzim. Dáváme tak veřejnosti znovu šanci projevit hravého ducha, poučit se ohledně správy vlastních úspor a navíc získat hodnotnou výhru. Na jaře obdržel každý ze tří vítězů poukazy společnosti Benzina v hodnotě 4500 Kč. Uvidíme, jak se bude cena ropy pohybovat nyní,“ říká ředitel marketingu Martin Viktora.

Tato soutěž je součástí širší reklamní kampaně společnosti ČP INVEST „www.vydelejte.cz“, která poukazuje na atraktivní výnosy Fondu ropy a energetiky (78,4 % za posledních 5 let) a zároveň na stránkách www.vydelejte.cz poskytuje investorům užitečné investiční rady. Přístupnou formou tak vzdělává širokou veřejnost v oblasti investování. Stránky doporučují zejména vhodné rozložení investice do dalších fondů podle potřeb investora, pravidelné investování menších částek a dodržení doporučené délky investování.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).