Hlavní navigace

T-Systems PragoNet podepsal rámcovou smlouvu o poskytování služeb IT pro státní správu

Praha, 28. března 2007 --- Generální ředitel společnosti T-Systems PragoNet Michal Hátle a finanční ředitelka Lenka Kališová spolu s ministrem vnitra Ivanem Langrem slavnostně podepsali rámcové smlouvy na dodávky datových a hlasových služeb pro tzv. Komunikační infrastrukturu veřejné správy (KIVS).

Sdílet

K podpisu rámcové smlouvy došlo na úřadě Městské části Praha 13 při příležitosti otevření prvního Czechpointu, což je jeden z projektů eGovernmentu ministerstva vnitra.

Celé akce se účastnil i premiér České republiky Mirek Topolánek. Podpisem smlouvy vyvrcholilo náročné výběrové řízení, kterého se T-Systems v České republice úspěšně účastnil a potvrdil tak pozici jednoho z nejvýznamnějších partnerů pro služby informačních technologií.

„Podpis rámcové smlouvy byl pro nás důležitou událostí. Spolupráce se státní správou nejen v oblasti datových a hlasových služeb, ale poskytování i vysoce sofistikovaných konvergovaných ICT řešení je pro nás samozřejmě významnou součástí naší činnosti. Služby naší optické datové sítě již využívá například rejstřík Živnostenského úřadu, nebo mnoho dalších státních a metropolitních institucí.“ dodal Michal Hátle, generální ředitel, T-Systems PragoNet.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).