Hlavní navigace

ŠTÍSTKO – nové dětské investiční životní pojištění

[Tisková zpráva] Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) dává všem dětem k zítřejšímu Mezinárodnímu dni dětí jedinečný dárek. Od 1. června startuje prodej dětského investičního životního pojištění ŠTÍSTKO, které se díky svým parametrům zajisté stane jedním z nejvyhledávanějších pojistných produktů.

Sdílet

ČPP se snaží maximálně reagovat na požadavky svých klientů a své portfolio nabízených pojistných produktů nově rozšiřuje o investiční pojištění Štístko určené pro děti a mladistvé. Dětské investiční pojištění vedle pojistné ochrany dětí i jejich rodičů má za cíl dětem naspořit do dospělosti vstupní kapitál použitelný na cokoliv, například na studium.

„Prodej tohoto moderního typu investičního pojištění startujeme symbolicky na Mezinárodní den dětí. Právě sjednáním pojištění Štístko dají rodiče svým ratolestem nejhodnotnější dar, jaký mohou,“ uvedl Marek Woitsch, ředitel úseku životního pojištění České podnikatelské pojišťovny.

Investiční pojištění Štístko totiž svými jedinečnými parametry zaručí, že se děti při dosažení dospělosti dočkají tolik potřebných úspor i v případech, kdy během trvání pojištění dojde k tak tragickým a závažným okolnostem jakou je ztráta rodičů. Stejně tak pokud rodiče prodělají vážnější nemoc či úraz, po kterém se stanou invalidními a nejsou schopni svým dětem spořit, se o kumulování kapitálu dětem postará sama pojišťovna. Spoření i v takových případech pokračuje, jako by rodiče dál na konto své ratolesti potřebné částky ukládali. Díky tomu pak dítě na konci pojistné doby obdrží celý plánovaný kapitál.

„Právě kvůli této pojistné ochraně jsou dětské investiční pojistky v Česku tak poptávané. A největší zájem je o pojištění spojené s garantovanými investičními programy. V případě pojištění Štístko získají letos klienti zhodnocení ve výši minimálně 3,1 procenta ročně,“ upozornil Woitsch.

Základní parametry investičního pojištění Štístko:

•    akumulace finančních prostředků, které dítěti usnadní vstup do samostatného života

•    vstupní věk dítěte: 0 – 14 let, pojištění až do 26 let, minimální pojistná doba – 5 let

•    úrazové pojištění dítěte, pojištění vážných nemocí dítěte, hospitalizace, připojištění zlomenin

•    připojištění zdravotní asistence

•    připojištění až dvou dospělých – zabezpečení pro případ, že by nastala tragická událost – výplata sjednané pojistné částky +  trvalé zproštění od placení pojistného

•    garantovaný fond – aktuálně se zhodnocením 3,1 % p.a.

•    věrnostní bonus za bezeškodní průběh  – vrácení části poplatků stržených za „životní“ připojištění dítěte

•    moderní „platební prázdniny“

•    čerpání finančních prostředků během pojištění

•    možnost sjednání 2násobku plnění při autonehodě u trvalých následkůUpozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).