Hlavní navigace

Stavební spořitelna České spořitelny odmění věrné klienty prémií až 1 500 Kč

[Tisková zpráva] Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS) přichází v novém roce s atraktivní nabídkou pro věrné klienty. Klienti, kteří od ledna 2011 do 30. června 2011 ukončí stavební spoření a uzavřou novou smlouvu o stavebním spoření s minimální cílovou částkou 150 000 Kč, obdrží jako odměnu za svoji věrnost Buřince finanční prémií ve výši až 1500 Kč.

Sdílet

SSČS připíše klientům finanční prémii na účet stavebního spoření po vložení minimálního vkladu ve výši 1 500 Kč. Nejzazší termín pro jeho poukázání, resp. připsání na účet, je do 5 měsíců od data uzavření nové smlouvy.

Finanční prémii za uzavření nové smlouvy o stavebním spoření získají klienti, kteří po vypovězení stávající smlouvy o stavebním spoření nebo po uzavření smlouvy o úvěru ze stavebního spoření uzavřou novou smlouvu.

Informaci o připsání prémie klient obdrží ve výpisu se stavem účtu k 31. prosinci 2011. Dříve může informaci získat prostřednictvím internetové služby České spořitelny SERVIS 24 nebo SERVIS 24 START, a to v měsíci následujícím po poukázání vkladu, resp. jeho připsání na účet. Uzavření smlouvy je spojeno i s dalšími výhodami: státní podporou až 2 000 Kč ročně, 2% úročením vkladů a pojištěním vkladů ze zákona.

Smlouvy o stavebním spoření lze uzavřít v pobočkách České spořitelny a také u externích partnerů České spořitelny. Bližší informace je možné získat i na bezplatné informační lince  800 207 207 a na adrese www.burinka.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).