Hlavní navigace

Stavební spořitelna České spořitelny snižuje úrokové sazby u zajištěných úvěrů až na 3,55 %

[Tisková zpráva] Nově mohou klienti Stavební spořitelny České spořitelny (SSČS) získat překlenovací úvěry HYPO TREND se zástavním právem k nemovitosti se sníženou úrokovou sazbou.

Sdílet

-    SSČS snižuje úrokovou sazbu u zajištěných úvěrů HYPO TREND až o 0,35 % p. a.

-    Jen 3,55 % p. a. nově činí nejnižší úroková sazba úvěru HYPO TREND s úrokovou sazbou pevnou na tři roky; 4,10 % p. a. je nejnižší úroková sazba, která je pevná po celou dobu splácení

-    SSČS neváže poskytnutí snížené sazby na výši úvěru ve vztahu k hodnotě zastavované nemovitosti 

-    SSČS navíc nabízí možnost úvěrového pojištění také proti ztrátě zaměstnání a zvyšuje tak jistotu klienta ve schopnosti splácet úvěr

SSČS poskytne úvěry  HYPO TREND s ročním úrokem od 3,55 % p. a. pro úvěry s úrokovou sazbou pevnou na tři roky a dále s ročním úrokem od  4,10 % p. a.  se sazbou pevnou po celou dobu splatnosti. Úroky z úvěru si lze navíc každoročně odečíst od daňového základu. Snížení úrokových sazeb znamená i změnu výše měsíčních splátek úvěru. Klient tak může získat 1 000 000 Kč za 4 700 Kč měsíčně.

„Dalším snížením úrokových sazeb v rozmezí šesti týdnů reagujeme na poslední vývoj na trhu bydlení a zároveň chceme zvýšit dostupnost našich úvěrových produktů. Našim klientům nabízíme sníženou sazbu bez ohledu na to, o jak vysoký úvěr ve vztahu k hodnotě zastavované nemovitosti klient žádá,“ uvedl Jan Diviš, místopředseda představenstva a náměstek generálního ředitele SSČS.

SSČS navíc nabízí výhodné a cenově zajímavé úvěrové pojištění pro případ smrti, invalidity a pracovní neschopnosti s možností se pojistit také proti ztrátě zaměstnání. Cena pojistného není ovlivněna věkem klienta, je stanovena jednotně a neznevýhodňuje tak některé věkové skupiny.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).