Hlavní navigace

SkyEurope otevírají novou prodejní kancelář SkyEurope Airlines City center office

SkyEurope Airlines s hrdostí oznamují otevření nového prodejního místa společnosti – kanceláře v barvách SkyEurope ve spolupráci s GTS Intenrational. Prodejní místo v pražské ulici Ve Smečkách je otevřeno od pátku 14. září 2007. Společnosti připravily zvláštní pronmo nabídku pro klienty novékanceláře – dvoudenní pobyt v Paříži, Amsterdamu a Londýně zahrnující letenku a ubytování za cenu 3 890 CZK včetně všech tax a poplatků.

Sdílet

“Jsme uznávanými inovátory služeb zákazníkům – nedávno jsme redesignovali naše webové stránky, uvedli jsme na nich kalendář nízkých tarifů a internetové odbavení, a v přípravách jsou další novinky. Jsme si ale vědomi také důležitosti osobního kontaktu s klienty. S otevřením nového prodejního místa máme nyní možnost obrátit se nejen na cestující, kteří nejsou zkušení při rezervacích přes internet, ale také na byznys klienty, kteří očekávají velmi osobní jednání. K zákazníkům přistupujeme s nevídaným stylem atratktivním pro všechny a bez kompromisů ve kvalitě pro každého. Jsme velmi rádi, že se nám pro náš projekt podařilo získat jednu z nejvýznamějších cestovních kanceláří v České republice, GTS International”, řekl Karim Makhlouf, obchodní ředitel SkyEurope Airlines.

Generální ředitel společnosti GTS Travel Group pan Toni Brandi dodává: “My všichni v GTS jsme pyšní na naše partnerství se SkyEurope. Toto spojení nám pomůže splnit náš úkol – nabízet nejlepší a garantované ceny letenek nejen studentům a nezávislým cestovatelům, ale skutečně všem”.

Všichni zákazníci jsou srdečně zváni do kanceláře v barvách SkyEUrope v ulici Ve Smečkách 33, Praha 1, v denních otevíracích hodinách od 9 do 18 v pracovních dnech, a v sobotu od 10 do 15 hodin.

Pro rezervace přes internet a podrobnější informace navštivte www.skyeurope.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).