Hlavní navigace

Shahmir Khaliq jmenován generálním ředitelem Citi v České republice

[Tisková zpráva] Citi dnes oznámila jmenování Shahmira Khaliqa na pozici generálního ředitele banky v České republice a vedoucího nově vzniklé divize zahrnující Bulharsko, Českou republiku, Rumunsko a Slovensko. Shamir Khaliq, dříve generální ředitel banky v Rumunsku a vedoucí divize pro Rumunsko a Bulharsko, nahrazuje ve funkci Kennetha E. Quinna.

Sdílet

„Jsem nadšený a vážím si toho, že jsem v České republice, a těším se, že povedu nově vytvořenou divizi z Prahy. Citi je v České republice již skoro dvacet let a během této doby si banka vybudovala velice silnou pozici v korporátním i retailovém bankovnictví. Při další expanzi v tomto regionu plánujeme stavět na dosavadním úspěchu v naší činnosti,“ řekl Shahmir Khaliq.

Shahmir Khaliq přišel do Citi v roce 1991 a během své kariéry v Citi působil na nejrůznějších manažerských pozicích v Pákistánu, Belgii, Velké Británii a Rumunsku. Je držitelem titulu MBA a titulů z ekonomie na London School of Economics a z finančnictví na London Business School. Je ženatý a má dvě děti.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).