Hlavní navigace

S Volksbank se budou vaše peníze množit

Novým produktem s názvem BĚŽNÝ INVESTIČNÍ ÚČET zahájila v druhé polovině září Volksbank CZ svou podzimní reklamní kampaň. Jejím cílem je představit veřejnosti účet s nadprůměrnou úrokovou sazbou 3,33 % p.a. pro jakoukoli výši vkladu. Klienti k bezplatnému vedení účtu navíc získají zdarma i internetové bankovnictví.

Sdílet

Jedná se o osobní účet s nadstandardním úročením, které není závislé na výši zůstatku na účtu, a tudíž je vhodný pro bezpečné zhodnocení volných finančních prostředků, přibližuje produkt Petr Žibřid, ředitel Marketing & Communication Volksbank CZ, a dodává: Oproti klasickým spořícím účtům a termínovaným vkladům má navíc tu výhodu, že si klient může své úspory vybrat kdykoli, neboť účet nemá žádnou výpovědní lhůtu. Peníze uložené na BĚŽNÉM INVESTIČNÍM ÚČTU může klient dále investovat do investičních produktů, které jsou aktuálně v nabídce banky.

Výhody BĚŽNÉHO INVESTIČNÍHO ÚČTU:

• vedení účtu zdarma
• výhodná úroková sazba 3,33 % p.a.
• internetové bankovnictví zdarma
• není nutné rušit účet u stávající banky
• peníze kdykoliv k dispozici – bez výpovědních lhůt
• možnost vložení peněz do investičních produktů

Nabídka je zaměřená na retailové klienty – drobné investory – se zájmem o nadprůměrné zhodnocení volných finančních prostředků při stoprocentním zachování jejich likvidity. Kampaň je podporovaná direct mailem, reklamou v celostátním tisku, na internetu a na prodejních místech banky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).