Hlavní navigace

RSTS v březnu překonala vlastní úvěrový rekord

[Tisková zpráva] Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) pokračuje v růstu a je skutečným tahounem úvěrového trhu. V letošním březnu zaznamenala nejvyšší objem poskytnutých úvěrů v celé své historii!

Sdílet

Raiffeisen stavební spořitelna uzavřela v průběhu minulého měsíce nové úvěry v celkové hodnotě přes 1,162 miliardy korun, což je nejvyšší objem poskytnutých úvěrů v celé historii spořitelny. Ve srovnání se stejným měsícem loňského roku se jedná o nárůst o více než 47 %. Oproti únoru tohoto roku pak objem nových úvěrů narostl o 43 %.

    V březnu 2010 Raiffeisen stavební spořitelna poskytla celkem 2017 nových úvěrů, což znamená oproti březnu 2009 nárůst 28,8 % a oproti únoru 2010 dokonce 34,8 %. Meziroční nárůst celkového počtu nových úvěrů (první čtvrtletí 2010/2009) dosáhl 30,8 %, v objemu úvěrů se jedná dokonce o 50,2 %.

    „Naše úvěrová nabídka je rozmanitá a nabízí zajímavé podmínky každému takříkajíc ´na míru´ jeho potřebám a možnostem. Dokladem její výhodnosti je mimo jiné skutečnost, že jsme mezi spořitelnami v růstu objemu nejrychlejší – výsledky za rok 2009 ukázaly meziroční nárůst objemu nově poskytnutých úvěrů téměř 10 % – , a stali jsme se tak dvojkou na trhu,“ říká Ing. Jan Jeníček, generální ředitel a předseda představenstva RSTS, a dodává: „A jsme hrdí, že tento trend našeho růstu pokračuje i nadále, jak ukazují výsledky za březen.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).