Hlavní navigace

Raven EU Advisory a GEOtest Brno budou nabízet své služby společně

Všem zájemcům o dotace z fondů EU, konkrétně pak z Operačního programu Životní prostředí, se ještě více zjednoduší cesta k potřebným zdrojům. Dva významní hráči v oblasti dotační politiky: zkušená poradenská firma Raven EU Advisory, dceřiná společnost České spořitelny, a GEOtest Brno, jedna z největších českých společností v oboru ochrany životního prostředí, spojili v polovině ledna své síly, aby svým klientům pomohli získávat finanční prostředky pro jejich projekty.

Sdílet

„Umíme klientovi poradit s výběrem dotací, zpracováním projektů i žádostí či monitoringem projektů. Kolegové z GEOtestu se vyznají v ekologických oborech a umí vypracovat odborné studie i audity, které jsou potřebné při podávání žádostí o dotace. Protože chceme klientům nabízet komplexní služby, je pro nás toto obchodní spojení velmi důležité,“ sdělil Jan Havránek, generální ředitel Raven EU Advisory.

Přínos vzájemné spolupráce spatřují také zástupci GEOtestu. „Díky naší spolupráci můžeme klientům nabídnout další komplexní odborné služby a zjednodušit jim již tak náročnou administrativu spojenou s čerpáním dotací,“ říká Václav Mazura, ředitel útvaru strategie společnosti GEOtest.

Tím, kdo na tomto vztahu vydělá nejvíce, je klient. Veškerou dokumentaci spojenou s čerpáním dotace získá na jednom místě. K dispozici mu bude poradce, který pomůže s náročnou administrativou a to jak v etapě podávání žádostí, tak i ve fázi realizace a dokončení projektu. Po celou dobu realizace projektu, i několik let po jeho dokončení, musí příjemce (klient) plnit mnoho povinností, aby mu nebyla dotace odebrána či krácena. Proto je důležité, aby poradce dokázal s klientem navázat dlouhodobě dobrý vztah.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).