Hlavní navigace

RAIFFEISENBANK NOVĚ NABÍZÍ HYPOTÉKU NA 100 % NEMOVITOSTI

Raiffeisenbank a.s. od počátku dubna přichází s dalším vylepšením nabídky hypotečních úvěrů. Klientům nyní poskytne úvěr na celou výši zastavované nemovitosti. Mezi další novinky patří mj. snížení počtu požadovaných dokumentů, zvýšení maximální výše poskytovaného úvěru či prodloužení možného věku klienta.

Sdílet

Hypotéku na 100 % zastavované nemovitosti Raiffeisenbank nabízí v rámci hypotečního úvěru s názvem Klasik, úrokové sazby začínají od 3,19 procenta, což je jedna z nejnižších sazeb na trhu. Hypotéka je poskytována se splatností až na 20 let, je možné zvolit z fixace úrokové sazby na 1, 3, 5, 10 či 15 let. U 100 % hypotéky banka navíc umožňuje mimořádnou splátku do výše až 30 % jistiny úvěru kdykoliv a bez sankce.

Kromě stoprocentního úvěru Raiffeisenbank připravila množství dalších úprav hypotečního financování, které dále zpřístupnily klientům nabídku financování bydlení. Banka mj. snížila počet požadovaných dokumentů, úvěr lze vyřídit již od tří příloh k žádosti. Maximální výše úvěru narostla až na 30 milionů korun, při financování do 70 procent nemovitosti již není nutná životní pojistka, její poskytnutí klientem je naopak úrokově zvýhodněno. Zvýšil se rovněž maximální možný věk klienta v roce splatnosti úvěru ze 65 na 70 let.

Stoprocentní hypotéka dále doplňuje a zkvalitňuje nabídku hypotečních úvěrů Raiffeisenbank. Banka nedávno výrazně upravila nastavení hypotečních produktů a dále zkvalitnila nabídku především v oblasti úvěrů na výstavbu a koupi nemovitostí. Raiffeisenbank se mj. stala první bankou na trhu, která klientovi při úvěru na výstavbu nejdříve poskytne peníze a teprve následně jsou dokládány faktury. Financováním nemovitostí se Raiffeisenbank zabývá na českém trhu již pátým rokem.

Tomáš Kofroň
Raiffeisenbank a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).