Hlavní navigace

Raiffeisenbank nabízí studentům výhodný balíček Kompletkonto Student

Studenti od dnešního dne získají v Raiffeisenbank a.s. možnost výhodného vedení bankovních služeb. V rámci balíčku Kompletkonto Student získají za příznivých podmínek přístup ke všem základním bankovním službám. Banka tak dále rozšířila produktovou nabídku pro mladé lidi, kteří tím získávají další možnost, jak spravovat své peníze.

Sdílet

Raiffeisenbank a.s. pro studenty připravila výhodný balíček s názvem Kompletkonto Student.

V rámci tohoto balíčku studenti ode dneška získají přístup k široké nabídce bankovních služeb, za které budou platit pouze 20 korun měsíčně. Zřízení balíčku je zdarma, minimální požadovaný vklad a zároveň zůstatek na účtu je stanoven ve výši 200 korun. Úročení běžného účtu může dosáhnout až 1,2 procenta v závislosti na výši zůstatku na účtu.

V rámci měsíčního poplatku studenti získají zdarma roční výpis z účtu, vydání a vedení elektronické platební karty Visa Electron či Maestro či zřízení a vedení kontokorentu. Studenti v rámci balíčku samozřejmě získají zdarma přístup k obsluze účtu prostřednictvím moderních distribučních kanálů. Kompletkonto Student umožňuje klientům využívat dvou ze tří kanálů přímého bankovnictví dle jejich volby.

Pro získání balíčku Kompletkonto Student stačí zájemcům pouze předložit potvrzení o studiu a dále po dobu studia doložit pokračování studia každý rok, a to do konce listopadu. Nabídka platí pro studenty denního studia a věková hranice je omezena od 15 do 26 let.

Tomáš Kofroň
Raiffeisenbank a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).