Hlavní navigace

Poštovní spořitelna zve opět na lyže. Začíná Snow Space 2009

Poštovní spořitelna na letošní zimní sezonu opět připravila akci Snow Space, která probíhá od ledna do března v nejznámějších českých horských střediscích. Pro zúčastněné bude připraven zajímavý program, řada soutěží o zajímavé ceny, servis lyží nebo třeba barmanská show. Držitelé Maxkaret navíc mohou získat jednodenní jízdenky na lyžařské vleky zdarma.

Sdílet

Každý, kdo má rád hory a lyže, si může přijít zasoutěžit a využít výhody, které Poštovní spořitelna nabízí. Snow Space 09 proběhne postupně v deseti lyžařských střediscích. V každém z nich bude připraven Space stan, kde bude celý den probíhat zajímavý program. Návštěvníci si tak mohou vychutnat moderovanou rockotéku a napínavé sportovní soutěže, využít mohou také profesionální péči o lyže a snowboardy, vypočítal lákadla akce Miroslav Seidl, marketingový ředitel Poštovní spořitelny.

Akce odstartovala 10. ledna na Severáku v Jizerských horách a postupně se objeví v nejoblíbenějších střediscích, například v Peci pod Sněžkou, Špindlerově mlýně či na Pradědu, kde také 21. března skončí. Poštovní spořitelna zpestřuje klientům zimní období již několik sezón. Za poslední dva roky jsme objeli více než patnáct českých a moravských lyžařských středisek, připomněl Miroslav Seidl.

Space zastřešuje pomocí internetu všechny aktivity Poštovní spořitelny směřované na teenagery. Internetový server www.i-space.cz funguje jako prostor pro mladé lidi, kteří zde najdou, co je zajímá a baví. Mimo jiné například informace o všech sportovních akcích, které PS pořádá a podporuje.

Program Snow Space:

  • Na Space lyžování mohou zájemci vyrazit například do Pece pod Sněžkou. S otevřením střediska je na místě uvítá moderátor. Zároveň bude zahájeno vydávání permanentek, poukázek na servis, provoz úschovny a k dispozici bude svařené víno a drobné dárky. Registrovat se budou moci první zájemci o soutěž a rovněž držitelé Maxkaret, kteří budou mít zájem o denní jízdenky zdarma.
  • V 10:30 h budou zahájeny soutěže, kterých bude vždy minimálně pět za celý den. Mimo běžný rámec proběhnou také speciální soutěže pro sportovní týmy nebo lyžařské zájezdy, které se ke stanu dostaví.
  • Po soutěži proběhne barmanská show. Míchány budou nealkoholické i alkoholické drinky v dostatečném počtu – (na jednu soutěž vždy minimálně 10) tak, aby mohli být příjemci drinku i nezletilí nebo řidiči.
  • Vítěz soutěže oslaví se soupeři výhru na baru a hostesky předají vítězi cenu.
  • V průběhu dne budou pro zájemce pořádány propagační jízdy na sněžném skútru.
  • Ukončení dne zároveň s ukončením provozu střediska, zpravidla v 16:00, na konci února a v březnu bývá provoz ukončen v 16:30–17:00.

Termíny a místa konání:

10. 1. 09 – Severák v Jizerských
17. 1. 09 – Bublava v Krušných horách
24. 1. 09 – Špindlerův Mlýn
31. 1. 09 – Pec pod Sněžkou
7. 2. 09 – Špičák na Šumavě
14. 2. 09 – Vítkovice v Krkonoších
21. 2. 09 – Bílá v Beskydách
28. 2. 09 – Říčky v Orlických horách
7. 3. 09 – Červenohorské sedlo
21. 3. 09 – Praděd Jeseníky

Více informací o Snow Space najdete na webových stránkách www.i-space.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).