Hlavní navigace

Poštovní spořitelna otevírá nové Finanční centrum v Jindřichově Hradci

Distribuční síť Poštovní spořitelny se opět rozšiřuje. Od 9. března mohou zákazníci využívat nově otevřené Finanční centrum v Jindřichově Hradci, konkrétně v Panské ulici. Klienti Poštovní spořitelny tak mají k dispozici již celkem 47 Finančních center.

Sdílet

Chceme stále podporovat naši pozici nejdostupnější banky na trhu a nabídnout našim zákazníkům kromě výhodných produktů také co největší komfort, vysvětluje výkonná manažerka pro Finanční centra Poštovní spořitelny Jana Hlaváčová. Za poslední rok přibylo celkem 20 nových FC, dodává Hlaváčová.

V současnosti mohou klienti Poštovní spořitelny využívat nejrozsáhlejší distribuční síť v ČR. Tvoří ji kromě Finančních center také více než 3300 poboček České pošty a přes 2 500 finančních poradců sesterské Českomoravské stavební spořitelny. Hotovost mohou klienti vybírat z více než 650 bankomatů, díky službě CashBack mohou navíc využít i 2500 pokladen obchodů Albert a Hypernova a na 200 čerpacích stanic společnosti Čepro EuroOil.

Celkem 524 poboček na poštách je navíc otevřeno i v sobotu, 21 z nich poskytuje služby dokonce sedm dní v týdnu. Bezmála 1000 pošt je také bezbariérových, další více něž tisícovka poboček je vybavena signálním zařízením pro přivolání obsluhy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).