Hlavní navigace

První český „mobilní bankomat“ vyjíždí do ulic

[Tisková zpráva] Na český trh přichází další jedinečná novinka – Era mobilní bankomat. Speciálně upravená dodávka s vyškolenými pracovníky bude jezdit do míst, kde jinak lidé nemají možnost bankomaty využít. Jedná se o první „bankomat na kolech“ na českém trhu, který nabídne všechny klasické funkce a navíc také prodej vybraných Era produktů.

Sdílet

„Naší snahou je nabídnou klientům co nejsnadnější přístup k hotovosti – kdykoliv a kdekoliv. Proto jsme se rozhodli otestovat tuto novinku, kterou ocení například návštěvníci prodejních výstav, hudebních festivalů a podobných akcích. Pokud bude mít úspěch, chtěli bychom mobilní bankomaty v budoucnu vysílat pravidelně právě do míst, kde lidé jinak nemají možnost jednoduše peníze vybrat,“ prozradil plány Martin Čížkovský, který je zodpovědný za síť bankomatů ČSOB a Poštovní spořitelny.

Era mobilní bankomat nabízí kromě klasických funkcí také další nadstandardní možnosti. Kromě výběru hotovosti a dotazu na zůstatek přes něj lze zadávat platební příkazy, změnit PIN karty, platit za služby mobilních operátorů nebo si dobýt kredit do mobilu, koupit si cestovní pojištění nebo si objednat některý z úvěrových produktů. Díky přítomnosti obchodního zástupce ve voze je navíc možné přímo sjednat vybrané bankovní produkty.

Klienti ČSOB, kteří využívají produktů Poštovní spořitelny, mají k dispozici více než 760 bankomatů a celkem 13 depozitních bankomatů,  které umožňují vkládání hotovosti. Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a. s..Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).