Hlavní navigace

Prvenství pro FLEXI životní pojištění v soutěži Zlatá koruna

[Tisková zpráva] FLEXI životní pojištění Pojišťovny České spořitelny obhájilo loňské vítězství v soutěži Zlatá koruna v kategorii životní pojištění. Rozhodla o tom odborná porota v letošním 8. ročníku soutěže. FLEXI životní pojištění je na trhu již 10 let a za tu dobu si jej oblíbilo přes 800 000 klientů.

Sdílet

„FLEXI životní pojištění je na českém trhu zavedený a mimořádně úspěšný produkt. To potvrzují nejen získané ceny, ale i vzrůstající počet klientů. Klienti oceňují především možnost kombinovat a měnit pojistná rizika tak, jak aktuálně potřebují v závislosti na měnících se životních prioritách,“ říká Petr Zapletal, generální ředitel Pojišťovny České spořitelny.

V loňském roce získalo FLEXI životní pojištění Zlatou korunu v kategorii Životní pojištění a stalo se také Novinkou roku 2009.

FLEXI životní pojištění je určeno především pro rodiny, protože v rámci jedné smlouvy lze pojistit dvě dospělé osoby a až pět dětí. Pojistná rizika může klient libovolně měnit a kombinovat, v rámci pojištění lze také spořit. Jako jediná pojišťovna v České republice nabízí Pojišťovna České spořitelny doživotní rentu pro případ invalidity nebo dlouhodobé péče v bezmocnosti.

Pojištění lze sjednat u externích obchodních partnerů Pojišťovny České spořitelny nebo na kterékoliv pobočce České spořitelny. Měsíční platba v případě FLEXI životního pojištění je od 300 korun měsíčně a smlouva se sjednává na minimálně tři roky. Ke sjednání FLEXI životního pojištění je vyžadován pouze občanský průkaz. V současnosti využívá FLEXI životní pojištění 840 000 klientů, nejčastěji mladých lidí ve věku 25 až 35 let, a letos oslavilo FLEXI 10 let své existence.

V soutěži Zlatá koruna jsou oceňovány nejlepší finanční produkty dostupné na českém trhu.  Produkty hodnotí Finanční akademie složená z 260 odborníků a publicistů. Výsledky soutěže umožňují veřejnosti snazší orientaci v nabízených finančních produktech.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).